x-kom hosting

HP Pavilion dv6648se ?

thingy
utworzono
utworzono

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/documen...504〈=en

Oto link do maszyny, którą być może kupie. Na allegro można ją kupić za nawet 3.9k, ja moge ją mieć za 3k albo nawet troche mniej. Tylko, ze z amerykańską vistą home premium. Język systemu mnie nie boli, ale sam system już tak. Ze sterownikami pod XP raczej średnio. Brać to?

Foq66
komentarz
komentarz

Jak masz okazje go wziac za 3k albo troche mniej to go wez bo sie oplaca.

ciaciama
komentarz
komentarz
Brać to?

Jeżeli kosztuje ok. 4k a Ty masz szanse za 3k to bierz. A z tymi sterownikami wcale nie jest tak trudno. Można je scalić z płytą instalacyjną XP za pomocą programu nLite.

FrogsterPL
komentarz
komentarz
Można je scalić z płytą instalacyjną XP za pomocą programu nLite.

Tak, jeśli ISTNIEJĄ. A weź pod uwagę, że często jest tak, że do nowych laptopów w ogóle nie ma już sterowników (do niektórych komponentów) do XPka. Sprawdzaliśmy stronę HP i lista sterowników pod Vistę dla tego modelu jest z 10 razy dłuższa niż tych pod XP (brakuje np. dla karty graficznej, dźwiękowej, itd.). Ja bym tego nie brał, z racji tego, że komp oprócz do nauki i filmów (znam Thingy'ego osobiście, więc wiem, do czego ten laptop) będzie też czasem służyć do gier, a ma kartę Intela X3100. No i Vistę -.- Za +200 zł można kupić bodajże Asusa, który ma co prawda 1 GB RAMu (a nie 2 GB), trochę mniej pojemny dysk, ale lepszy procek, GeForce'a 8600 i Windowsa XP. Ja bym postawił na niego.

EDIT:

TEMAT NIEAKTUALNY. Thingy kupił tego laptopa.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.