x-kom hosting

[500 / 600] Tablet dla studenta

hotel_bertram
utworzono
utworzono

Towarzysze, potrzebuję pomocy przy zakupie tableta. Właściwie już wiem, czego potrzebuję. Koniecznie maszynka z Androidem na pokładzie do 500, może 600 złotych. Nie potrzebuję 3G, wystarczy mi Wifi. Z tableta będę korzystał w domu. Nie zamierzam grać, tylko przeglądać strony internetowe oraz pdfy. Za namową forum postanowiłem wziąć Lenovo A7-30H, ale może znajdzie się coś lepszego (np. z ciekawszym aparatem), a bez modułu 3G albo z dłuższą przekątną.

 

Pomożecie? :D

Dżony2
komentarz
komentarz

Do tego budżetu możesz brać Della Venue z 7 calami. Bardzo dobry tablecik. Ten co wyżej podał Youki też fajny bo 10 cali. 

adi191pls
komentarz
komentarz

Ew. Z aukcji allegro LG G Pada 8.0 LTE, którego spokojnie w kwocie 500zł znajdziesz, a ma naprawdę dobrą baterię. Działa sprawnie, ma również ładny ekran.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.