x-kom hosting

Tablet / Problem

ziela90
utworzono
utworzono

Witam Wszystkich Serdecznie 

 

Posiadam Tablet WOO PAD 841W z systemem Windows 8,1

Mam taki problem a wlasciwie pytanie do was jak to rozwiazac np gdy korzystam z gry Microsoft Jigsaw (Puzzle) mam taki problem ze czasem nagle minimalizuje mi gre i przechodzi do przegladarki automatycznie czy jest jakas metoda by np podczas korzystania z aplikacji nie przechodzilo nigdzie ??

 

Pozdrawiam I Z Góry Dziekuje Za Pomoc 

Youki
komentarz
komentarz

Problem zawsze tylko i wyłącznie podczas grania w tą grę występuję ?

ziela90
komentarz
komentarz

Problem zawsze tylko i wyłącznie podczas grania w tą grę występuję ?

 

No wlasnie nie tylko przy tej jednej czasem w najmniej odpowiednim momencie sie to robi i nagle przechodzi na przegladarke i wchodzi na strone xbox / gry microsoftu  moge tutaj obstawiac ze czasem przez przypadek mi sie kliknie w grze na reklame ale wydaje mi sie ze czasem sie to robi nawet bez klikania w reklame tak czy siak jest jakas opcja ze np podczas korzystania z aplikacji nie odpalalo np przegladarki i innych aplikacji ?? 

Youki
komentarz
komentarz

Albo po prostu gra jest darmowa i ma ustawione tak, żeby po każdej rozgrywce uruchamiała się jakaś strona z reklamą.

Profilaktycznie użyj programu AdwCleaner z pozycji Usuń.

ziela90
komentarz
komentarz

Albo po prostu gra jest darmowa i ma ustawione tak, żeby po każdej rozgrywce uruchamiała się jakaś strona z reklamą. Profilaktycznie użyj programu AdwCleaner z pozycji Usuń.

 

Owszem gra jest darmowa lecz to sie nie dzieje na koncu tylko w trakcie i to jest wlsanie irytujace bo w grze Microsoft Jigsaw (Puzzle) sa tak zwane questy lub inne ukladanki gdzie jest czas w przypadku Microsoft Bingo tez sie tak czasem dzieje dlatego pomyslalem czy jest jakas opcja nad zablokowaniem ekranu gry podczas grania albo cos w tym rodzaju :)

 

Jak korzystalem juz z CCleaner'a to z ADW tak czy siak zrobic tez ?

Youki
komentarz
komentarz

Tak. Adw to całkiem inny program od Ccleanera.

ziela90
komentarz
komentarz

Jak moge prosic to napisz prosze kolego co miales na mysli piszac "AdwCleaner z pozycji Usuń" bo nie mialem do czynienia z tym programem i nie bardzo wiem co masz na mysli 

Youki
komentarz
komentarz

Pobierasz, dajesz skanuj, potem usuń i akceptujesz ponowne uruchomienie PC. 

ziela90
komentarz
komentarz

Youki Dziekuje bardzo za pomoc ADW nie wykryl niczego tak czy siak zobaczymy na dniach jak bedzie czy reklamy podczas gry beda automatycznie mi odpalaly przegladarke jak tak to wtedy bedziemy myslec dalej jesli sa jeszcze jakies opcje :) Dziekuje za poswiecony czas :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.