x-kom hosting

tablet dla architekta

warzywko123
utworzono
utworzono

Witam, poszukuje tabletu, jestem studentem architektury. na tablecie będą potrzebne mi takie programy jak autoCAD, PS CS6, 3Ds max, Revit itp, kwota jaką mam to około 2000zł
poszukałem trochę i znalazłem dell venue 11 pro. 
i tu pojawia się pytanie, ponieważ są dwie interesujące wersje, obie na win 8.1
1. procesor intel core -4300Y 2x 1.6Ghz up to 2.3Ghz, 4gb ram, 128 SSD. grafika intel GT2 (1800zł)
2   procesor intel core -4300Y 4x 1.5Ghz up to 1.9Ghz, 4gb ram, 128 SSD grafika intel HD Graphics 4200 (2130zł)
zastanawiam się między tymi dwoma, mile widziane inne propozycje. 

Youki
komentarz
komentarz

Nówki czy to są używki ?

 

Jak masz to pokaż jakieś linki do nich, chociaż przydałoby się więcej pamięci RAM

ZapytajnikMateusza
komentarz
komentarz

Jezeli chodzi o te programy to uzywanie i podglad takich programow zuzywa fuzo ramu i te 4gb ramu raczej nie starczy

Youki
komentarz
komentarz

4 GB do tych celów pamięci to niewiele, a z 8 GB z tego co patrzyłem to nic z bardzo nie dostaniesz

ZapytajnikMateusza
komentarz
komentarz

Raczej budzet 2000 niestarczy i bardziej celuj w laptop z odpinana klawiaturą tak prędzej znajdziesz 8 gb

warzywko123
komentarz
komentarz

przeglądałem też surface pro 3 8gb ram tylko już ponad 3tyś

Youki
komentarz
komentarz

Nawet z używkami ciężko niestety. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.