x-kom hosting

hp pavilion zv 6000

marlena2
utworzono
utworzono

mam lptopa hp pavilion zv 6000 i mam w nim juz czytnik kart tylko on mi nie czyta zadnej karty

jesli umiecie mi pomoc to piszcie :(

//pkt 2.7 regulaminu

//+10% warn

//vocativus

Tomek
komentarz
komentarz

Zainstaluj Media Card Reader z tej strony naciśnij instal now lub Download only.

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/softwar...228〈=en

marlena2
komentarz
komentarz

:( dalej nie dziala

szczepan522
komentarz
komentarz

jaki masz system ? od kiedy masz go zainstalowanego ? próbowałeś aktualizować sterowniki z witryny HP (to pierwsze co powinieneś uczynić) a gdy wkładasz kartę masz jakieś oznaki życia lapcia ? włóż kartę do czytnika i wejdź w miedzy czasie do menedżera urządzeń zobacz czy nie pojawiają sie tobie jakieś wykrzykniki...

nokia
komentarz
komentarz

A czy próbowałeś otworzyć tylko jedną kartę; może to ona jest uszkodzona;

ja miałem tak raz; szukałem przyczyny a ona była tak blisko;)

Jeżeli wszystko z kartą jest ok to szukaj sterowników:)

marlena2
komentarz
komentarz

mam windows xp od grudnia zainstalowanyjuz wszystko zainstalowalam co podajecie i dalej nic a karta jest dobra bo w stacjonarnym biega bez problemujak juz wkladam karte to nie ma reakcji kompletnie zerodziekuje za pomoc i prosze o jeszcze :( :Pi jezeli po zainstalowaniu tego co mi podpowiadacie dalej nie dziala ..........to co moge jeszcze zrobic podsowajcie pomysly prosze

M4tth3w
komentarz
komentarz

Odinstaluj wszystkie sterowniki i zainstaluj jeszcze raz :P

ciaciama
komentarz
komentarz

Postaw system od nowa.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.