x-kom hosting

[Problem] Instalacja 2 wentylatorów na topie obudowy SPC Brutus M25

Perlaaa
utworzono
utworzono

Witam tak jak w temacie, kupiłem ostatnio obudowę od SailentiumPC Brutus M25. Zainstalowane w tej obudowie są fabrycznie 2 wentylatory, przód i tył, dokupiłem sobie jeszcze 3 wentylatory aby zrobić dobry przepływ powietrza, wszystkie od SPC (120mm) (2 te świecące na niebiesko i jeden taki jak w standardzie) najgorsze jest to, że do nich dostałem takie małe sróbeczki, których no nie mam możliwości przykręcić bo nie przejdą przez obie dziurki a fizycznie nie mam możliwości wkrecenia śróbki miedzy 2 warstwami wentylatora (dolna warstwa-wentylator-gorna warstwa).

Szukam informacji w internecie i nigdzie nie mogę namierzyć nic co by mi pomogło w rozwiązaniu tego problemu. Chciałem zdemontować ten top, obudowy ale to jest chyba nie możliwe.

 

Proszę o pomoc.

bemol911
komentarz
komentarz

Śrubki do przykręcenia wentylatorów na górze powinny być w zestawie z obudową.

  • Dobra wypowiedź 1
Perlaaa
komentarz
komentarz

No dzięki pomogłeś :) rzeczywiście było 8 śróbek takich cienkich i długich, zamontowałem chociaż troche jestem zmartwiony bo 1 sróbkę gdzieś podziałem i jeden zamontowany jest na 3 nie na 4 sróbkach ;/

wlafar
komentarz
komentarz

bo 1 sróbkę gdzieś podziałem i jeden zamontowany jest na 3 nie na 4 sróbkach ;/

 

Akurat tym bym się nie martwił że w trzech punktach jest zamocowany. Bardziej bym popatrzył czy gdzieś w obudowie lub pod płytą jej nie ma. One lubią tak wpadać i się chować :P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.