x-kom hosting

Wybór płyty głównej LGA1155 do 2500K i oc

szymonowaty
utworzono
utworzono

Dobry wieczór,

Szukam płyty głównej do i5 2500k. Zależy mi, aby płyta miała możliwość stabilnego oc do 4.5Ghz. Technologie typu SLI i CrossFire nie będą i potrzebne, obsługa zintegrowanej grafiki również. 

Fajnie by było jakby miała wyjście do obudowy na usb 3.0. Raczej używana do 250zł, do nowej mogę 50zł dołożyć . Mam problem z dostępnością najpopularniejszych płyt głównych, więc wypisze kilka, które udało mi się znaleźć. Może ktoś coś gdzieś widział odpowiadającego moim warunkom. Planuję kartę graficzną gtx 750Ti 2gb  i 2x4gb Ram 1600Mhz. Zasilacz 

Asrock P67 Pro3 B3

MSI Z77A-S01 O tej ktoś napisał, że nie warto.

ASUS P8P67-M PRO Czytałem, że Asus nie ma najlepszych płyt na 1155.

 

PS Czy zasilacz Tacens Radix V 450w 85 Plus da rade, przy takim oc?

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

 

 

 

Youki
komentarz
komentarz

O tej ktoś napisał, że nie warto.

Do mocnego OC niespecjalnie.

 

http://allegro.pl/asus-p8z77-v-deluxe-i5711139848.htmlChyba nikt nie kupi, zapytaj czy taniej nie puści

  • Dobra wypowiedź 1
szymonowaty
komentarz
komentarz

Ktoś zalicytował, bić się o tę płytę?

Youki
komentarz
komentarz

Do 315 zł można się bić 

  • Dobra wypowiedź 1
szymonowaty
komentarz
komentarz (edytowane)

Czy polecilibyście coś innego? Płyta poszła za ponad cztery stówki :)

Edytowane przez szymonowaty
wlafar
komentarz
komentarz

 

PS Czy zasilacz Tacens Radix V 450w 85 Plus da rade, przy takim oc?

 

 

Moc starczy ale firmę zmień choćby nawet na ilość wtyczek a dokładnie brak poniektórych.

  • Dobra wypowiedź 1
szymonowaty
komentarz
komentarz

W końcu wziąłem Asus p8p67 evo. Zasilacz z czasem zmienię. Na razie mam jaki mam. Dzięki

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.