x-kom hosting

Tablet w cenie ~400 zł; do aplikacji, internetu (Aero2)

M1S1EK
utworzono
utworzono

Witam!

1. Ile masz pieniędzy do przeznaczenia na telefon/tablet?
- Mam około 400 złotych. Ale mogę co nieco dołożyć. wesoly.gif

2. Chcesz urządzenie z sklepu internetowego, Allegro czy komisu komórkowego?
- Obojętnie

3. Telefon/tablet musi pochodzić od znanej firmy?
- Nie musi, zależy mi przede wszystkim na tym, aby nie budził chęci zawłaszczenia przez inne osoby. wesoly.gif

4. Do czego telefon/tablet ma być wykorzystywany? - podaj funkcje, na których przede wszystkim Ci zależy.
- Mam zamiar go wykorzystywać do internetu (WiFi, Aero2), aplikacji (gł. do nauki języków, ale kto wie) i zapewne od czasu do czasu zagram w jakąś gierkę

5. Interesuje cię zwykły telefon, mały smartphone (do 4.5"), smartphone (od 4.5" do 5.5") czy może phablet (powyżej 5.5")? W przypadku tabletów: mały (7"), średni (8") czy duży (10" i więcej)?
- Interesuje mnie tablet, i jako że ma być on brany do szkoły/poza dom, to wolałbym mały lub średni.

6. Jaki system operacyjny preferujesz? Będziesz modyfikować oprogramowanie?
- Znajomy mi powiedział, że najlepiej aby to był Android +4 żebym mógł zainstalować większość aplikacji. Ale generalnie zależy mi właśnie na tym systemie, innych nie biorę pod uwagę. Nie będę modyfikować oprogramowania.

7. Używany wchodzi w grę, czy może tylko nowe egzemplarze?
- Może być używany, nie widzę żadnych przeszkód. Szczególnie, że budżet nie jest tak wysoki.

8. Ile pamięci jest ci potrzebne? 
- Jak najwięcej się da, ale zdaję sobie sprawę, że będzie to kilka gb. Dobrze, jakby posiadał wejście na kartę pamięci.

9. Dodatkowe uwagi lub informacje (np. jeśli interesuje cię muzyka z telefonu, podaj swój model słuchawek)
- No to tak:

1. Odbiornik WiFi
2. Czytnik kart SIM (do Aero2)

Pomijam resztę oczywistości jak jakość wykonania, dobry ekran/podzespoły i tak dalej. W gruncie rzeczy, zależy mi na wygodnym surfowaniu po internecie i korzystaniu z różnych aplikacji. Potrzebuję gniazda mini-jack, kamerki (np. do skype), wytrzymałej baterii (i/lub z możliwością domowej wymiany). Chciałbym również dobry futerał/etui, żeby nic się mu nie stało w plecaku. Fajnie by było, jakbym mógł podłączać klawiaturę czy nośniki pamięci przez przejściówkę na mini usb. I to tyle. Jeśli coś jeszcze przyjdzie mi do głowy, to wspomnę o tym.

Dziękuję wszystkim za poświęcony czas i pomoc. wesoly.gif

Pozdrawiam.

neo10
komentarz
komentarz (edytowane)

Ogólnie mogę polecić Lenovo ale raczej ten model

http://www.x-kom.pl/p/255249-tablet-7-lenovo-a7-30h-mtk8382m-1gb-8gb-android-4.4-3g.html

 

sam mam tego lenovo i ogólnie bardzo fajny tablet wszystko chodzi płynnie tak jak powinno nie jak na tanich noname ;)

 

ekran także na duży plus 

 

masz też miejsce na kartę 3g itp :)

 

apropo etui mam do niego takie http://allegro.pl/etui-smart-cover-lenovo-a7-30-h-folia-rysik-i5702781538.html plus folia na ekran

Edytowane przez neo10
Youki
komentarz
komentarz

Tak.

Youki
komentarz
komentarz

 

 

TOWAR TRWALE NIEDOSTĘPNY, WYCZERPANE ZAPASY MAGAZYNOWE
M1S1EK
komentarz
komentarz

A tak, dopiero potem obczaiłem. No cóż, to pewnie za jakiś tydzień kupię ten Lenovo a7. :P

Dżony2
komentarz
komentarz

Tu jest nówka za 5 stówek z 3G.

Alecto
komentarz
komentarz

Sensownej 10 raczej się w tej cenie nie kupi. Proponuję ten model Lenovo w cenie 400 zł:

http://www.euro.com.pl/ipad-i-tablety-multimedialne/lenovo-tab-2-a7-30hl-czarny.bhtml

 

Ewentualnie GoClever Insygnia:

http://www.euro.com.pl/ipad-i-tablety-multimedialne/goclever-insignia-800m-3g-klawiatura.bhtml

100 zł więcej ale oferuje bardzo dobre parametry. Akurat ten model jest dość polecany.

Swoją drogą to na niektóre modele w Euro masz 50 raz 0% tak wiec może warto byłoby dołożyć i wziąc sobie coś droższego ale na raty? 

M1S1EK
komentarz
komentarz

Dzięki za odpowiedzi, tablet kupię prawdopodobnie za tydzień.

 

@Alecto- ten pierwszy to jest to samo, co wcześniej mi już polecali, co nie? Właśnie na takiego poluję i widzę, że jest fajna cena.

Youki
komentarz
komentarz

Tak.

malogato
komentarz
komentarz

Tylko uważaj na baterię. Mam Lenovo, ale komputer. Właściwie to tablet-komputer, bo to Lenovo Yoga i czas pracy baterii bardzo szybko się skrócił. Mam go na wszystkich trybach oszczędzania, ekran przyciemniony na tyle, by było jeszcze coś widać i mimo wszystko działa na baterii maksymalnie 3 godziny. Pragnę zaznaczyć, że producent zapewniał 8-godzinny czas pracy... Kontaktowałem się już z serwisem, bo laptop-tablet nie ma nawet roku, ale serwisant powiedział, że nie mają serwisu w Polsce, więc wysłaliby go gdzieś do Niemiec, a ja nie miałbym komputera. Podziękowałem. Koniecznie zatem szukaj czegoś z lepszą baterią niż "yogi".

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.