x-kom hosting

Wciąż wyświetla się czarne okno

Sandersonia
utworzono
utworzono

Od czasu instalacji Windows 10 co chwila wyskakuje mi okno jakiejś wyszukiwarki. Czasem kilka razy na minutę, czasem rzadziej. Jak mam to naprawić? pomóżcie proszę

Youki
komentarz
komentarz

Instalacja na czysto czy poprzez aktualizację. 

 

To okienko pokazuje się, gdy wciskasz windows + S

Sandersonia
komentarz
komentarz

Instalacja na czysto czy poprzez aktualizację. 

 

To okienko pokazuje się, gdy wciskasz windows + S

To okienko pokazuje mi się samo, bez wciskania czegokolwiek. A zainstalowałam aktualizację, wcześniej miałam Windows8.

Youki
komentarz
komentarz

Poza tym coś innego instalowałeś ?

Albo coś poszło nie tak podczas instalacji, albo masz jakiś syf i Ci to aktywuję cały czas. 

Sandersonia
komentarz
komentarz

Nic nie instalowałam oprócz tego.

Youki
komentarz
komentarz

Przeskanuj system za pomocą MalwareBytes Anti Malware system.

 

Do tego wykonaj czysty rozruch i zobacz czy masz tak samo.

  • 1 rok później...
Sandersonia
komentarz
komentarz

Znów mam to samo. Wtedy zlikwidowałam problem całkiem odinstalowując wyszukiwarkę, ale teraz po aktualizacji wyszukiwarka znów się pojawiła i wyskakuje co chwilę.

black.png

truez
komentarz
komentarz (edytowane)

Wejdź sobie w ustawienia komputera i zresetuj komputer do ustawień fabrycznych, ma zostać tylko windows i nic więcej, żadnych plików osobistych, programów, nic. Jak to nie pomoże, to jakaś dziwna wersja systemu, rozumiem że oryginalna? :)

 

Jeszcze jedno pytanie, czy przed windows 10 miałaś może windows 8 tylko zauktualizowałaś go, bo wyświetlał Ci się komunikat żeby przejść na windows 10? Jeśli tak, to znam już przyczynę.

Edytowane przez truez
Sandersonia
komentarz
komentarz (edytowane)
Dnia 12.04.2017 o 14:15, truez napisał:

Jeszcze jedno pytanie, czy przed windows 10 miałaś może windows 8 tylko zauktualizowałaś go, bo wyświetlał Ci się komunikat żeby przejść na windows 10? Jeśli tak, to znam już przyczynę.

 

 

Dokładnie tak, wcześniej miałam windows 8

Edytowane przez Sandersonia
truez
komentarz
komentarz

No i to jest właśnie problem. Inaczej działa komputer z gotowo wgranym windows 10 a inaczej jak przechodzimy z Win 8 na Win10 przez aktualizację. Sam miałem takie problemy jak przeszedłem z 8 na 10 bo mi taki komunikat wyrzucało. Pomogła instalacja Win 10 od podstaw, czyli bezpośrednio z płyty CD. Krótko mówiąc, musisz zainstalować Win 10 z płytki albo znowu zainstalować win 8. Teraz raczej nie naprawisz tego problemu, najprościej jest zrobić tak jak mówiłem. Poza tym, głupota microsoftu jest niesamowita, przecież aktualizowanie z Win 8 na Win 10 to debilny pomysł, przecież część sterowników jest innych w win 8 i nie pasują do win 10.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.