x-kom hosting

Niektóre strony nie chcą się załadować

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: xlavigne ,
xlavigne
utworzono
utworzono

Witam, od jakiegoś miesiąca mam problem z otworzeniem niektórych stron internetowych (google chrome, internet explorer i na innych rownież to samo + na każdym urządzeniu to samo) gdy chcę je otworzyć cały czas kręci się to kółko jakby strona się ładowała. Klikając w informacje o witrynie: 'tożsamość witryny nie została zweryfikowana' i 'połączenie z witryna nie jest szyfrowane'. Próbowałam aktualizować wtyczki flash ale to nic nie dało. Bardzo bym prosiła o poradę co mogę zrobić żeby naprawić ten problem z góry dziękuję :)

Xeonidas
komentarz
komentarz

Ale strona w końcu po jakimś czasie załadowuje się?

xlavigne
komentarz
komentarz

Ale strona w końcu po jakimś czasie załadowuje się?

 

no właśnie nie, cały czas się jakby ładuje


Ale strona w końcu po jakimś czasie załadowuje się?

w sumie to potem pokazuje sie komunikat: Strona interetowa jest niedostępna ERR_CONNECTION_RESET

Xeonidas
komentarz
komentarz (edytowane)

Może problem leży po stronie dostawcy internetu kontaktowałaś się z nim?

politolog
komentarz
komentarz

Który Windows jest zainstalowany ?

xlavigne
komentarz
komentarz

Który Windows jest zainstalowany ?

 

był windows 8 teraz mam 7 

politolog
komentarz
komentarz

https://www.youtube.com/watch?v=9orMZyky-UI 

xlavigne
komentarz
komentarz

https://www.youtube.com/watch?v=9orMZyky-UI 

 

zrobiłam tak jak na filmiku, niestety problem nadal jest.. ale mimo wszystko dziękuję za odpowiedź

Mirrell9
komentarz
komentarz

Skontaktuj się jeszcze ze swoim dostawcą Internetu. Może problem tkwi w czymś innym. 

politolog
komentarz
komentarz

To jest PC czy laptop ? Połączenie WIFI czy na kablu ? Jaki posiadasz modem/router ? 

  • Rekomendowana odpowiedź
xlavigne
komentarz
komentarz

Problem rozwiązany mój router to TP-LINK. Zmieniłam MTU poprzez program TCP Optimizer z 1500 na 1490 wszystko śmiga :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.