x-kom hosting

[Hosting WWW][bez subdomeny][darmowy][bez reklam]

komu115
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam! Szukam fajnego hostingu www pod:
Forum PHPBB.
Wymagam:
Brak reklam
Darmowy
BEZ SUBDOMENY!!!!!!

Nie mam jakoś dużo wymagań ;0

I tyle ;)
Dzięki z góry za odpowiedzi @-@
Pozdrawiam, Maciej Kot

Edytowane przez komu115

4pc
komentarz
komentarz

Chłopie. Konto na hekko kosztuje koło 50 zł za rok. Masz support, we wszystkim ci pomogą. Wiesz jaka masakra czeka cię na darmowej usłudze? No i pytanie - jak długo ona przetrwa...

komu115
komentarz
komentarz

Ja chce ją do testów. Nie będę płacił jak to ma byc TYLKO do testów...

Emillod
komentarz
komentarz

Jak do testów to sobie zainstaluj pakiet xampp i jedź na localhost. 

A jeśli chcesz darmowe, to masz cba.pl, http://www.hostinger.pl/

4pc
komentarz
komentarz

Hostinger ma słabe opinie - lepiej odpalić sobie małe konto hostingowe, powinno to znakomicie działać.

Nie ma co kombinować z darmowymi uslugami - one nie dają jakości.

  • 4 tygodnie później...
XPX_pl
komentarz
komentarz

Skoro szukasz dobrego hostingu to dobrze się skąłda,bo właśnie tym zajmujemy się na co dzień i możemy pomóc,doradzić wtej kwestii. Liczy sie także szybkość i stabilność działania,a to wszystko możemy zapewnić.

  • 3 tygodnie później...
4pc
komentarz
komentarz

A czytałeś poprzednie wpisy zanim dodałeś swój? Widziałeś czego ta osoba szuka?

  • 2 tygodnie później...
excel
komentarz
komentarz

Nie polecam darmowych z tym są same problemy, lepiej wydać kilkadziesiąt złotych i kupić porządny hosting. Osobiście mam w Cal.pl i mogę polecić te firmę. 

4pc
komentarz
komentarz

A wy wszędzie ładujecie dokładnie te same bzdury? Hehe... najlepiej nic nie płacić i oczekiwać od serwera znakomitych parametrów, wsparcia i nie tylko. Ludzie, przecież na dobrą sprawę tak się nie da!

  • 1 miesiąc później...
komu115
komentarz
komentarz

Sorry pisałem to dawno już jest nie aktualne bo sam wiem że czegoś takiego nie ma. Czytam ten mój wątek nie spojrzałem na autora i myślę sobie co za idiota to piszę a to ja XD

  • 3 tygodnie później...
4pc
komentarz
komentarz

To jak ostatecznie skończyłeś? Postawiłeś stronkę na jakimś hostingu? Jeśli chcesz to mam kody rabatowe na Hekko. Daj znać na privie to Ci oddam. To porządny serwer.

komu115
komentarz
komentarz

Spoko nie trzeba zachowaj sobie :) przydadzą ci się. Skończyłem na odpaleniu stronki na localhost (swoim komputerze) Jest do testów i nikt jej nie widzi oprócz mnie ;)

  • 2 tygodnie później...
4pc
komentarz
komentarz

Skoro to Ci wystarczy... Ale to nie chcesz tego przenieść online? Tam można ciorać przecież całkiem niezły hajs.

Kwestia zaangażowania w rozwój serwisu ;-)

komu115
komentarz
komentarz

Na razie testuje więc nie potrzebuje ;)

  • 2 tygodnie później...
4pc
komentarz
komentarz

A jakie efekty tego testowania? Jak będziesz zamierzał coś rezerwować, to śmiało wal do mnie.

Pamiętaj, że mam te kody rabatowe. Majątku na tym nie zaoszczędzisz, ale zawsze jakaś kasa w kieszeni zostanie.

komu115
komentarz
komentarz

Ok dzięki ;) Na razie idzie dobrze ale jestem na wyjeździe więc pracę są wstrzymane ;D

  • 2 tygodnie później...
4pc
komentarz
komentarz

Uwielbiam kiedy widzę taką listę wymagań i oczywiście przy okazji darmowy serwer. Nie da się tak. Ludzie trochę szacunku.

Żeby usługa oferowała odpowiednia jakość, musi być po prostu płatna.

komu115
komentarz
komentarz

Wiesz, wtedy byłem młody i głupi ;)

  • 3 tygodnie później...
4pc
komentarz
komentarz

Każdy przez coś takiego przechodził, w głupi sposób tracił czas, żeby zaoszczędzić kilkadziesiąt złotych w ciągu roku. A przecież na normalnym hostingu pewnie byłoby znacznie łatwiej o rozwój tego serwera, co nie?

komu115
komentarz
komentarz

Racja :)

  • 5 tygodni później...
4pc
komentarz
komentarz

Kilka dni temu przeglądałem serwisy, które prowadzą darmowe hostingi. Z czystej ciekawości wysłałem zapytanie odnośnie działania - żaden nie odpowiedział. Nikt nie zapewni supportu na darmowym serwerze bo na dobrą sprawę w jakim celu mieliby to robić?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.