x-kom hosting

Podpięcie domeny pod serwer oraz zmiana domeny forum

xCrossFireXPLx
utworzono
utworzono

Witam, ma pytanie odnośnie podpięcia domeny pod serwer.
Zakupiłem swoją domenę oraz serwer www na exone.pl, w ustawieniach domeny dałem aby przekierowywała na serwer www oraz zaparkowałem domenę na serwerze.

Załóżmy że:
Domena: test.pl
Serwer: test.exone-web.pl

Gdy wpisuje test.pl, to automatycznie przenosi mnie na stronę test.exone-web.pl, co zrobić, aby serwer www (cała jego zawartość FTP) była już pod domeną i nie zmieniał adresu z test.pl na test.exone-web.pl?

I ostatnie pytanie, postawiłem swoje forum myBB już na test.exone-web.pl ale chciałbym je przenieść na test.pl, czy jest taka możliwość?

Pozdrawiam

Emillod
komentarz
komentarz

W sensie ze co jak gdzie zrobiles? 

Jeśli poprawnie wszystko zrobiles to domena test.pl powinna wyświetlać tą test.exone-web.pl 

 

Albo opisz tu wszystko, albo napisz mi na prywatną wiadomość, to Ci jakoś przez teamviewer mogę pomóc 

  • 2 tygodnie później...
4pc
komentarz
komentarz

Pisz tam gdzie masz hosting - takie problemy powinni rozwiązywać w kilka minut. A jeśli tak nie będzie to oznacza, że powinniście jak najszybciej zmienić swoją usługę.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.