x-kom hosting

Jaki antywirus ?

Spiderjo
utworzono
utworzono

Jakiego antywirusa używacie i jaki polecicie najlepszy darmowy według rankingu 360 security jest 1 z trzech najlepszych i za to darmowym. Co o nim sądzicie ? 

Spiderjo
komentarz
komentarz

dzięki, kiedyś korzystałem z avasta i byłem zadowolony obecnie korzystam z trila bitdefendera, ale niedługo trila się skończy i czas an przesiadkę :)  interesuję mnie opinia 360 securit, ponieważ według rankingu ma tyle samo punktów co bitdefender i kaspersky, i jest darmowy. Głównym dylematem jest avast vs 360 security :) 

@Patryk@
komentarz
komentarz

Na jaki ranking patrzysz? bo w rankingu AV-TEST-u nie ma tego antywirusa.

Jest on mi nieznany, nigdy z niego nie korzystałem, więc nie umiem nic na jego temat powiedzieć.

  • Dobra wypowiedź 1
almex01
komentarz
komentarz (edytowane)

Po prostu ze wszystkich rankingów wywalili go za oszukiwanie.

Edytowane przez almex01
  • Dobra wypowiedź 1
pabl00
komentarz
komentarz

Najpierw był avast a teraz drugi rok używam COMODO i go polecam

  • Dobra wypowiedź 1
Tomek Interset
komentarz
komentarz

Dzięki darmowemu avastowi miałem już tylu klientów z zawirusowanymi komputerami, że w zasadzie powinienem go polecać.

Kup sobie Eseta Nod32 i nie będziesz miał problemu z wirusami.

Co do darmowych programów antywirusowych, pamiętaj, że tanie mięso psy jedzą. W rezultacie zapłacisz więcej za skutki usuwania wirusów niż za komercyjny program antywirusowy (około 100 zł na rok).

Pozdrawiam

  • Dobra wypowiedź 1
@Patryk@
komentarz
komentarz

Skończcie już tak krytykować tego Avasta! Nie jest on aż taki zły, co potwierdzają wyniki AV-TEST-u. Ochrona 5,5/6 pkt. to nie jest zły wynik.

A zachwalany przez was ESET NOD32 uzyskał tylko 5/6 punktów za ochronę. (dane z czerwca 2015).

W lutym 2015 też lepszym antywirusem był Avast, który zdobył 6/6 pkt. a NOD32 tak jak w czerwcu - 5/6 pkt.

Te dane mówią same za siebie.

Mając Avasta możemy załapać wirusa, bo jego skuteczność nie jest tak wysoka jak np. tak którą ma Bitdefender, ale zdarza się to BARDZO ŻADKO. 99,9% wirusów jest blokowanych.

 

Dzięki darmowemu avastowi miałem już tylu klientów z zawirusowanymi komputerami

Jak się ściąga wiele pirackich gier i oprogramowania z nielegalnych źródeł to Avast może coś przepuścić.

 

 

Autor tematu pytał się o najlepszy darmowy antywirus, więc nie wiem czemu wy wyskakujecie z tym ESET-em.

  • Dobra wypowiedź 1
politolog
komentarz
komentarz

Z darmowych od Avasta jest lepszy AVG . Z platnych bralbym pod uwage tylko 3 antywirusy NOD 32 ,Kasperky , Nortona . Pseudorankingi sa nic nie warte , lepiej juz testowac triale antywirusow , wtedy decydowac o wyborze .

  • Dobra wypowiedź 1
@Patryk@
komentarz
komentarz

Z darmowych od Avasta jest lepszy AVG . Z platnych bralbym pod uwage tylko 3 antywirusy NOD 32 ,Kasperky , Nortona . Pseudorankingi sa nic nie warte , lepiej juz testowac triale antywirusow , wtedy decydowac o wyborze .

Według mnie Avast jest lepszy.

Następny z tym NOD-em... bez komentarza, według mnie nie jest on warty swojej ceny

A Bitdefender? Używam go już przez rok na 2 komputerach i jestem bardzo zadowolony.

Dlaczego pseudo (wg. ciebie) rankingi są nic nie warte?

  • Dobra wypowiedź 1
Spiderjo
komentarz
komentarz

co to avasta to opinie są podzielone więc jego nie zdecydowałem się użyć, zainstalowałem Pande  i się okaże jak sobie radzi, podobno dobry, a nie doceniany :) 

@Patryk@
komentarz
komentarz

Panda też jest b. dobrym antywirusem.

Dla mnie jest na drugim miejscu wśród darmowych antywirusów.

  • Dobra wypowiedź 1
politolog
komentarz
komentarz

Dlaczego pseudo (wg. ciebie) rankingi są nic nie warte?

Bo jak się zapłaci napiszą  każdą bzdurę ( np Władysław Broniewski autor ,, Słowa o Stalinie ) .

  • Dobra wypowiedź 1
@Patryk@
komentarz
komentarz

Dlaczego wyniki tego AV-TEST-u są wg. Ciebie bzdurą? Masz dowód na to, że brali łapówki? Testowałeś te antywirusy według tych samych kryteriów i wyszły Ci całkiem inne wyniki?

Jeśli nie, to nie osądzaj czegoś bezpodstawnie.

politolog
komentarz
komentarz

Testowałeś te antywirusy według tych samych kryteriów i wyszły Ci całkiem inne wyniki?
Testowałem na swoich komputerach praktycznie wszystkie antywirusy bezpłatne ( Avast , AVG , Avira , Comodo itd ) Oraz płatne ( Norton , Kaspersky ,NOD 32 ) Dlatego ten pseudoranking jest dla mnie bzdurą .
  • 1 rok później...
mantra
komentarz
komentarz

Aktualny ranking najlepszych i darmowych antywirusów 2017 -> http://www.rankingantywirusow.pl/

Besesumber
komentarz
komentarz

Czemu w rankingu nie ma Eset NOD 32 jest to świetny antywirus

Dark_Moon
komentarz
komentarz
Dnia 17/09/2015 o 18:21, politolog napisał:

Pseudorankingi sa nic nie warte

 

Popieram. Większość rankingów to bzdura jak np. ten podany przez Mantra. Strona składa się właściwie tylko z tego jednego artykułu i nie wiadomo kto tą stronę zrobił. Anonim. Takie coś to ja mogę zrobić w ciągu 15 minut i zarejestrować na darmowych domenach. Osobiście preferuję Avasta ale to co tam pokazano to bzdura totalna. Co to są te literki na tych podziałkach?

Dajcie spokój z tymi rankingami w ogóle na 100 tylko jeden jest zbliżony do prawdy i to taki kiedy konkretnie było robione testy i te testy są dokładnie opisane. Reszta opiera się tylko na testach np. jak szybko antywirus skanuje system i podobnych a które są tylko częścią testów. Otwierałem w wynikach wyszukiwania z Google strony z tymi pseudo rankingami na rok 2017 na każdej z tych stron inny antywirus jest w czołówce, bo to zależy kto to pisze i jaki ma w tym cel.

Tutaj ta bardziej wiarygodna strona którą znalazłem

Najnowszy ranking na stronie AV-Test, która faktycznie zajmuje się testowaniem antywirusów (ten czerwony znaczek po prawej przy niektórych antywirusach to wyróżnienie TOP-PRODUCT za najlepszy produkt w tym roku) i można ją uznać za wiarygodną.

AVTestTopProduct.png.c01b70240bf09e0f72a0afe5fddd6d49.png

https://www.av-test.org/en/antivirus/home-windows/

 

i dla odmiany testy MRG Effitas: test ochrony przed ransomware (kwiecień 2017)

https://avlab.pl/mrg-effitas-test-ochrony-przed-ransomware-kwiecien-2017

 

 

northgard
komentarz
komentarz

Używam Aviry. Jest darmowa i jeszcze nigdy mnie nie zawiodła. Ostatnio na tapecie był avast, ale niestety zamulał komputer.

  • 3 tygodnie później...
mgie45
komentarz
komentarz
Miałem avirę ale nie powiem żeby była jakaś mega skuteczna, tyle że była, jak komp zaczynał zamulać to było od razu wiadomo że coś większego przepuściła  
Adi1981
komentarz
komentarz
Dnia 11.09.2015 o 17:39, Spiderjo napisał:

Jakiego antywirusa używacie i jaki polecicie najlepszy darmowy według rankingu 360 security jest 1 z trzech najlepszych i za to darmowym. Co o nim sądzicie ? 

 

Chcesz mieć 100% ochronę? - KUP program komercyjny. Ja używam Kaspersky Total Security od przeszło 10 lat. Odpowiednio skonfigurowany nie zamula komputera. Warto poświęcić 200 zł na rok i mieć kłopoty w d***e. Zapoznaj się. Dodatkowo licencja jest na dwa kompy. https://www.kaspersky.pl/total-security

Pozdro

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.