x-kom hosting

aktualizacja windows xp do garminexpres

bastek2972
utworzono
utworzono

Witam, od razu zaznaczam, że technicznie jestem słaby więc proszę o proste, nieskomplikowane rady. Dostałem w prezencie zegarek garmin forruner 10 i gdy chciałem się zarejestrować na garmin connect pojawiła się komenda że aplikacja Garmin Expres nie jest zgodna z posiadanym systemem oper. Poniżej jest niby chmurka o aktualizacji, ale tam jest wszystko po angielsku, rozbicie na MAC i PC, ale nie umiem tego ogarnąć. Da się inaczej tego xp zaktualizować ?

 

r102
komentarz
komentarz

Może obraz tej chmurki, bo my jej nie widzieliśmy ???

 

Z sufitu to strzelam:

 

1. Wersja optymistyczna lekka - może trzeba mieć wszystkie Service Packi windowsaXP czyli 3.

Chyba że taki masz już winXP Service Pack 3 -  to znaczy że z xp nie działa.

 

2. Wersja pesymistyczna  ciężka - trzeba mieć jakiś "wyższy system operacyjny" czyli windows vista, 7, 8, 10 - tu trzeba od nowa zainstalować system

po jego uprzednim nabyciu /metodą kupna czy tam inną/

 

Na Jabłkowych systemach się nie znam to i nic nie napiszę.

 

3. Linux ?

bastek2972
komentarz
komentarz

Może obraz tej chmurki, bo my jej nie widzieliśmy ???

 

Z sufitu to strzelam:

 

1. Wersja optymistyczna lekka - może trzeba mieć wszystkie Service Packi windowsaXP czyli 3.

Chyba że taki masz już winXP Service Pack 3 -  to znaczy że z xp nie działa.

 

2. Wersja pesymistyczna  ciężka - trzeba mieć jakiś "wyższy system operacyjny" czyli windows vista, 7, 8, 10 - tu trzeba od nowa zainstalować system

po jego uprzednim nabyciu /metodą kupna czy tam inną/

 

Na Jabłkowych systemach się nie znam to i nic nie napiszę.

 

3. Linux ?

dzięki.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.