x-kom hosting

CS GO problem z ładowaniem mapy.

kubiduk
utworzono
utworzono

Witam,

mam problem z grą cs:go przy ładowaniu mapy. Kiedy to robię następuje reset mojego pc. Występuje to po dłuższym graniu, nie koniecznie w csa.. Nie wiem czy to przez zasilacz (600w aerocool vp pro). 

Mój PC:

Procesor: I5 4690k 3.8 GHz

Grafika: Radeon R9 280x OC

Płyta Główna: MSI B85-G43 gaming

Ram: 8gb 1600

Zasilacz: aerocool vp pro 600w

Chłodzenie cpu: Silentiumpc Grandis v2

Dodam jeszcze, że grałem na tym zestawie razem z podręconym cpu do 4.2 w takie gry jak wiedźmin 2,3 na wysokich detalach, battlefield 4,3 na ultra, GTA V na ultra i z komputerem nic się nie działo, śmigał we wszystkich grach w ok 60 fps. Reset następuje tylko przy ładowaniu mapy. Temperatury procka nie są wyższe niż 60 stopni. Proszę o pomoc! 

 

SintoX
komentarz
komentarz

mam prawie identyczne podzespoły i mi wszystko chodzi pięknie.

Sadysta
komentarz
komentarz

Jaki masz dysk ? skanowałeś go czymś ?

kubiduk
komentarz
komentarz

Jaki masz dysk ? skanowałeś go czymś ?

Dysk mam toshiba 1tb, ale jest juz na nim full danych i win 8.1 64-bit. Obawiam się, że to może być zasilacz, bo reset pc zaczął występować również w grach typu rocket league. Zaislacz moze byc przeciazony (mocne chłodzenie, 5 wiatraków w obudowie, karta graficzna, która żre nie mało, 8gb ramu. Nie wiem już czy opłaca się wymieniać zasilacz.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.