x-kom hosting

Problem z allegro

Welcome01
utworzono
utworzono

Witam . Mam problem z allegro gdy wchodzę na link strona ciagle sie wczytuje i nic sie nie dzieje prosze o szubką pomoc. Z góry dziękuje

 

Gość
komentarz
komentarz

Zmień przeglądarkę.

Pattom
komentarz
komentarz

Zmień przeglądarkę.


Wez czlowieku wyjdz z tego forum jak mssz tak pisac.
Co do problemu to moje pytanie czy masz adblocka lub jakies inne dziwne rozszerzenia tj. Avasta czy cos
Gość
komentarz
komentarz

Mam uBlock na Chrome, a na IE11 mam Ad Fender i Allegro działa bez problemów i inne serwisy też.

Może sam opuść to forum a nie mnie wypędzasz.

r102
komentarz
komentarz (edytowane)

Wez czlowieku wyjdz z tego forum jak mssz tak pisac.
Co do problemu to moje pytanie czy masz adblocka lub jakies inne dziwne rozszerzenia tj. Avasta czy cos

 

Młodszy brat tego jak mu tam - Zajfi czy tak jakoś - zaczyna karierę na forum ???

Tamten przynajmniej nie  robi błędów ortograficznych - 8 w 2 linijkach.

 

A tak na temat - czy pomogła zmiana przeglądarki ?

Edytowane przez r102
Pattom
komentarz
komentarz

Młodszy brat tego jak mu tam - Zajfi czy tak jakoś - zaczyna karierę na forum ???
Tamten przynajmniej nie robi błędów ortograficznych - 8 w 2 linijkach.

A tak na temat - czy pomogła zmiana przeglądarki ?


Chyba cos ci sie kolego pomylilo
Gość
komentarz
komentarz

Chyba cos ci sie kolego pomylilo

 

Pięć błędów w jednym zdaniu, niezły "artysta" z Ciebie.

 

P.S.

Pewnie i tak nie rozumiesz o co chodzi.

Gość
komentarz
komentarz

Co do tymczasowego rozwiązania problemu to możesz spróbować wejść w trybie incognito, mi pomaga. Z jakiej przeglądarki korzystasz?

  • 1 miesiąc później...
Karol_S
komentarz
komentarz

Witam wszytkich, to mój pierwszy post

 

Mam podobny problem z wczytywaniem allego, otomoto, olx i kilku innych stron niezależnie od tego na jakiej przeglądarcze próbuje przeglądać. Nawiązująć do przedmówcy w oknie prywatnym też się nie otwiera.  Proszę o pomoc jak to rozwiązać

r102
komentarz
komentarz

Mmmm... XP pochodzi z roku 2000 mniej więcej, od tego czasu wymyślili sporo "wodotrysków" na stronach i czasem coś nie działa.

 

Tak na początek - masz wszystkie aktualizacje zainstalowane /tzn SP3 i takie tam NetFrameworki rozumie się samo przez się i wszystko co Bill podaje w Windows Update, 

Karol_S
komentarz
komentarz (edytowane)

Mmmm... XP pochodzi z roku 2000 mniej więcej, od tego czasu wymyślili sporo "wodotrysków" na stronach i czasem coś nie działa.

 

Tak na początek - masz wszystkie aktualizacje zainstalowane /tzn SP3 i takie tam NetFrameworki rozumie się samo przez się i wszystko co Bill podaje w Windows Update, 

SP3 mam zainstalowane i wszytskie aktualizaje windowsa na bieżąco aktualizuje. Przegladarka też ma bieżącą wersje

 

jak chcę wejść na tablice to pojawia się komunikat:

 

Błąd przetwarzania XML: nieoczekiwany stan parsera Obszar: jar:file:///C:/Program%20Files/Mozilla%20Firefox/browser/omni.ja!/chrome/browser/content/browser/aboutNetError.xhtml Numer wiersza: 396, kolumna 54:
        <div id="ed_netTimeout">&netTimeout.longDesc;</div>

Edytowane przez Karol_S
Zayfi
komentarz
komentarz

Młodszy brat tego jak mu tam - Zajfi czy tak jakoś - zaczyna karierę na forum ???

Tamten przynajmniej nie  robi błędów ortograficznych - 8 w 2 linijkach.

 

Przykre, ale prawdziwe. Jak sie nie ma nic do powiedzenia w temacie to trolowanie jest nieuniknione.

 

Pozdro z politowaniem w reku. 

  • Dobra wypowiedź 1
r102
komentarz
komentarz (edytowane)

Oooo... Ale Zajfi walnął na temat wątku wypracowanie że aż hej, wszyscy padli z podziwu  :E

 

Przynajmniej ja - walę plusa za podanie rozwiązania potrzebującemu...

 

Tak trzymać !!!

Edytowane przez r102
Karol_S
komentarz
komentarz (edytowane)

SP3 mam zainstalowane i wszytskie aktualizaje windowsa na bieżąco aktualizuje. Przegladarka też ma bieżącą wersje

 

jak chcę wejść na tablice to pojawia się komunikat:

 

Błąd przetwarzania XML: nieoczekiwany stan parsera Obszar: jar:file:///C:/Program%20Files/Mozilla%20Firefox/browser/omni.ja!/chrome/browser/content/browser/aboutNetError.xhtml Numer wiersza: 396, kolumna 54:
        <div id="ed_netTimeout">&netTimeout.longDesc;</div>

 

 

Proszę o pomoc

Edytowane przez Karol_S

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.