Skocz do zawartości

ForumPC.pl używa plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu internetowego. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności.    Akceptuję używanie plików cookies

Zdjęcie

ISDone.dll

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 OFFLINE   James.Gobio

James.Gobio
  • Użytkownik
  • 66 postów
1
Neutralny

Napisano dziś, 00:21

Witam, mam problem przy instalacji gier: w którymś momencie instalacji wychodzi błąd(u mnie -7):

http://www.picz.ge/i...3503a2f5699.png

Wiem, że tematów jest wiele w sieci. Głównie rada polega na przeklejeniu pliku dll, który można pobrać z sieci i skopiować do odpowiedniego folderu(w moim przypadku SysWOW64). Próbowałem również z cmd i komendą regsvr32. To samo. Nawet DLL-fixer nie pomógł. Kończą mi się pomysły, średnio uśmiecha mi się np dokonywać formata C i instalacji od nowa.

Jakieś pomysły?

PS: dokonałem diagnostyki RAM narzędziem Windows i nie wykrył problemów.

Użytkownik James.Gobio edytował ten post dziś, 00:46

• 0

GA-H61M-S1, E3-1245, GTX560 OC, 8GB RAM 1600, LC-POWER 600W, chłodzenie: AAB Cooling Super Silent P1 PWM Rev.2

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych

Przekaż 1% podatku na rzecz OPP | tanie domeny w PROGRESO | Serwis Apple | Odzyskiwanie danych | Naprawa komputerów | Serwis laptopów

Zawartość każdej wiadomości wyraża poglądy i opinie jego autora, a nie administratorów czy moderatorów (poza wiadomościami pisanymi przez nich)