x-kom hosting

Tani VPS do testów

yqjaoret@imgof.com
utworzono
utworzono

Witam, poszukuję taniego VPS'a do testów mojego silnika. Z racji tego, że potrzebuję dostępu do paru rzeczy nie mogę zdecydować się na hosting. Testowałem arubacloud, 4zł za miesiąc. Co sądzicie o ich ofercie? Znacie lepsze?

 

Zależy mi na tym aby VPS był w zasadzie tani. Wysoki uptime czy ekstra parametry to sprawa podrzędna - VPS ma służyć do testów, docelowo zainwestuje więcej pieniędzy w lepsze i sprawdzone rozwiązanie.

Gość
komentarz
komentarz

a ile to kosztuje?

  • 2 tygodnie później...
4pc
komentarz
komentarz

Nie znam marki. Odpal sobie jeszcze test na Hekko. Też nie mają drogo, a jednak usługa jest jakościowa - mam u nich tylko shareda, ale pewnie poziom jest podobny.

WireBoot
komentarz
komentarz

Jesli chcesz bardzo tani i to mozna tu kupic http://minivps.us/, 20zł rocznie

co do jakosci? nie spodziewaj sie czegokolwiek za 20zł/rocznie.. Chodzi tragicznie, ale chociaz jest dostęp do shella, własny adres IP wiec mozna cos z tym juz zrobic

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.