x-kom hosting

Vista Home Premium problem z aktualizacjami

Gość
utworzono
utworzono

Witam.

 

Kolega ma laptopa Dell Studio 1555 z Vistą HP 32 bity.

Wgrałem system od nowa z płyty od Dell-a usuwając wszystkie partycje, potem zainstalowałem stery i inne programy.

Przyszedł czas na aktualizacje Windowsa, wszystko szło dobrze do czasu gdy zainstalowałem SP2 do Visty i już jest Big problem.

Po instalacji service pack 2 musiałem zaktualizować Windows update Agent i ten wyszukuje poprawki w nieskończoność.

Niedawno miałem taki problem z Windows7 dwóch techników od MS ponad 5 godzin zdalnie próbowali coś zrobić ale nie dali rady.

Po jakimś czasie samo załapało po może 100 próbach z rećznym wyszukaniem poprawek.

Teraz problem z Vistą, moim zdaniem MS na 100% uprzykrza życie aby przejśc na te gnioty typu Win 8 czy 10 czy 

systemy do totalnej inwigilacji ale do końca przed tym będę się branił.

Gość
komentarz
komentarz

wlaczales laptopa i wylaczales?

Gość
komentarz
komentarz

wlaczales laptopa i wylaczales?

 

Ze 30 razy, nie zrozum źle ale na punkcie poprawek Windowsa jestem bardzo wrazliwy, problem wciąz istnieje wyszukuje 106 poprawek 

ale nie może pobrać i zainstalować.

Pewnie MS celowo to uwalił bo nie chcę przejśc na Windows 10.

Gość
komentarz
komentarz

ok to zanies windowsa na gwarancje

  • 5 miesięcy później...
K.B.
komentarz
komentarz

Witam.

 

Kolega ma laptopa Dell Studio 1555 z Vistą HP 32 bity.

Wgrałem system od nowa z płyty od Dell-a usuwając wszystkie partycje, potem zainstalowałem stery i inne programy.

Przyszedł czas na aktualizacje Windowsa, wszystko szło dobrze do czasu gdy zainstalowałem SP2 do Visty i już jest Big problem.

Po instalacji service pack 2 musiałem zaktualizować Windows update Agent i ten wyszukuje poprawki w nieskończoność.

Niedawno miałem taki problem z Windows7 dwóch techników od MS ponad 5 godzin zdalnie próbowali coś zrobić ale nie dali rady.

Po jakimś czasie samo załapało po może 100 próbach z rećznym wyszukaniem poprawek.

Teraz problem z Vistą, moim zdaniem MS na 100% uprzykrza życie aby przejśc na te gnioty typu Win 8 czy 10 czy 

systemy do totalnej inwigilacji ale do końca przed tym będę się branił.

Witam,

 

Właśnie przeinstalowałem system, do pewnego momentu pobierały się aktualizacje, teraz mieli i nic.

Problem w tym, że nie mogę zainstalować javy, adobe reader, adobe flash player.

Po uruchomieniu exe nic się nie dzieje.

Postawiłem nowy temat z tym problemem, być może ktoś mi pomoże.

 

Pozdrawiam

K.B.

  • 9 miesięcy później...
bolek1960
komentarz
komentarz

Mam podobny problem, ma ktos sprawdzony sposób jak sobie z tym poradzić.

WSUS Offline nie daje rady po zainstalowaniu 7 poprawek i restarcie zawiesza sie na amen.

satya nadella uwalił windows update nie tylko na W7 ale i na Viście to celowa robota szpeców od m$

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.