x-kom hosting

Problem z kamerka internetowa po instalacji windows 10 lenovo z500

AreQ
utworzono
utworzono

Witam.

Zainstalowałem ostatnio Windows 10 w moim Lenovo z500 i mam problem ponieważ kamerka oszalała. Sterowniki pobierają się automatycznie nawet jak usunę i uruchomię komputer ponownie to już są. Lenovo easy camera. Mój problem polega na tym ze podczas rozmowy na skype obraz przesuwa się w jedną stronę i wskakuje kolejny raz ten sam obraz i to leci tak w bok jak klisza z aparatu. Macie pomysł jak to naprawić ?

r102
komentarz
komentarz

Poczekać aż Lenovo dopracuje "sterowniki" do win10 ?

AreQ
komentarz
komentarz

no to na razie czekam. tylko kwestia tego czy jest tak tylko u mnie i to ja coś źle wgrałem czy występuje to też u innych

  • 3 tygodnie później...
AreQ
komentarz
komentarz

problem rozwiazany http://www.nhl.pl/index.php?showtopic=86201

 

wczesniej po odinstalowaniu sterownikow dalej byl problem, a teraz poszlo i juz kamerka nie wariuje.

AreQ
komentarz
komentarz

jednak to jest rozwiazanie tylko na chwile. po nastepnym restarcie komputera problem znowu sie pojawia.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.