x-kom hosting

Laptop :-D

Gość
utworzono
utworzono

Witam

Chciałbym kupić sobie laptopa za 2000 zł i nie wiem czy ten będzie dobry (najlepiej żeby był tani).Kwota może przekroczyć 2000 o maks 300 zł.Znalazłem coś takiego:

http://www.allegro.pl/item301799031_hit_ac...x3100_raty.html

Nie wiem czy ma dobrą grafikę i jaka jest najlepsza w laptopie(przypominam że chciałbym zagrać na nim w coda 4,da rade??).

Gość
komentarz
komentarz

Toshiba L40 vs Acer 5620??

Prawie identyczne,Toshiba ma ładniejszą metryce,markę,dysk i windows home premium(to jest oryginalny?) za Acerem stoi dużo niższa cena(300 zł ulicą nie chodzi).

obydwa nie mają wbudowanej kamery a szkoda bo by się przydała.

A co sądzicie o karcie grafiki x3100??

ciaciama
komentarz
komentarz
Prawie identyczne,Toshiba ma ładniejszą metryce,markę,dysk i windows home premium(to jest oryginalny?) za Acerem stoi dużo niższa cena(300 zł ulicą nie chodzi).

obydwa nie mają wbudowanej kamery a szkoda bo by się przydała.

Laptopy Toshiby są bardzo dobrej jakości.

A co sądzicie o karcie grafiki x3100??

Jak to karta zintegrowana najbardziej nadaje sie do pracy, chociaz laptopy sa przeciez do tego stworzone.

Gość
komentarz
komentarz

A z jaką karta laptopa kupic zeby sobie pograc??

Wymagań wielkich nie mam,Call Of Deuty 4 na minimum,a tak to starsze gierki(ewentualnie need for speed mw lub carbon,toca race driver 3)

Czy ten cod 4 pujdzie na miniumum na x3100??

Prosze o odp!!

ciaciama
komentarz
komentarz
Czy ten cod 4 pujdzie na miniumum na x3100??

Daj wymagania sprzętowe tej gry. A Carbon raczej nie pójdzie.

Gość
komentarz
komentarz

Ale te dzisiejsze integry podobno satak dobre jak gf 6200!!A na gf 6200 spokojnie ciągnie carbon i ledwo ledwo cod 4.

  • 2 tygodnie później...
Konsurk
komentarz
komentarz

Ja mam Fujitsu z grafiką X3100 i w NFSU2 gram na płynnie na min, w CoD4 też na min śr.20 fps.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.