x-kom hosting

Czy ten zasilacz jest dobry?

Norbi454
utworzono
utworzono

Witam, ostatnio składałem sobie kompa, wy mi pomagaliście, ale też oglądałem filmik z Moreli. W koszyku, który pokazali był taki o to zasilacz:

 

http://www.morele.net/zasilacz-fortron-efektywnosc-85-bronze-atx-2-3-active-pfc-12cm-fsp300-60hhn-85-627107/

 

Mam pytanie, czy ty ten zasilacz ma złącze 6-pin? A jeśli nie, to czy będzie współpracował z Gigabyte/Asus GeForce GTX 750Ti?

I najważniejsze: czy to nie jest jakis bubel? Był w pewnym sensie polecany przez Morele oraz posiada Efektywność +85 BRONZE.

Warto go kupić? Sądząc po cenie nie za bardzo, ale budżet mam ścisły, więc to byłby według mnie opłacalny zakup, jak myślicie?

Norbi454
komentarz
komentarz (edytowane)

Procesor to Intel Core i3 4170. Mam jeszcze pytanie. Widziałem testy i jest wręcz ogromna różnica między stockowym GTX'em, a tym po OC. Ten zasilacz uciągnie również tego GTX'a po podkręceniu, czy nie?

Edytowane przez Norbi454
rafalluz
komentarz
komentarz

Ten zestaw nawet po mocnym OC nie przekroczy 200W (procka nie da się kręcić tak czy inaczej).

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.