x-kom hosting

Karta graficzna do 800ZL

Teges37
utworzono
utworzono

Witam, chciałbym zakupić kartę graficzną do 800zł ale nie wiem jaką. Karta ma służyć do grania w gry w full hd. Aktualnie procesor to intel e6600 ale zostanie wymieniony w swoim czasie na I5 lub jakąś i3.

Teges37
komentarz
komentarz (edytowane)

Chciałbym grać w GTA V, CS:GO, H1Z1, DayZ, Rust :D Fajnie byłoby pograć w gta na ultra :D A w swoim czasie przyjdzie I5 lub i3 :)

@edit

I fajnie byłoby właśnie nie przekroczyć sumy 800zł bo to już jest max :( 

Edytowane przez Teges37
DiMateo
komentarz
komentarz

Dołoż 30 zł do tego GTXa 960 bo na prawde warto. :)

szynszyl1337
komentarz
komentarz

To są dwa najtańsze a zarazem najsensowniejsze modele tych kart a tańsze karty to już strata na wydajności.

Teges37
komentarz
komentarz

Dobrze, w takim razie zakupię  tego GTX 960. Wiem że aktualnie grafika będzie ograniczana przez procesor ale w późniejszym terminie przyjdzie i5! :) Czy na aktualnym procku odczuję jakąś poprawę w fpsach w counter strike? Aktualnie mam 80fps ale w cs'ie w tylu fps to się zbyt płynnie nie gra.

szynszyl1337
komentarz
komentarz

CS jest chyba 2-wątkowy więc chyba nie odczujesz wielkiej różnicy.

Poza tym na co Ci więcej niż 60 FPS chyba, że masz monitor 120/144 Hz?

Youki
komentarz
komentarz

CS wykorzystuję 4 rdzenie.

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.