x-kom hosting

[1500-1800] Laptop do gier

PapaRydz
utworzono
utworzono

Witajcie. Mam głupie pytanie, w przyszłym roku mam dostać laptopa, do 1500 zł na raty nowy.

Zastanawiam się jak wygląda kwestia spadku cen takich laptopów, tym bardziej że teraz ma pojawic się nowa seria procesorów.

 

Otóż będe miał 1500 zł do wydania +- jakaś kwota o której jeszcze nie wiem :)

Więc zastanawiam się czy np laptopy za 2000 zł będą kosztowały w lutym około 1500 zl..

 

Mimo wszystko na tę chwilę szukam laptopa :

- 1800 zł max

- 15,6"

- 750 GB lub 1TB

-Najlepsza możliwa wydajnośc, głównię chce uruchomić na tym laptopie GTA 5 na jako takich ustawieniach - np niskie + max rozdzielczośc i minimum te 26 FPS

-Oprócz tego chciałbym pograć w jakieś starsze gierki, np Gothic 3,4 , NFS Shift 2, Wiedźmin 2 itp, z nowych może najnowszy NFS

-Fajnie byłoby gdyby miał już windowsa.

 

Sprzęt nowy, na raty, z jakichś renomowanych sklepów.

Jesli moje rozważania nie mają sensu to mi o tym napiszcie :) Tzn czy ten spadek może faktycznie wynieść około 300-400 zł.

Krieger
komentarz
komentarz

Na latpopie za te pieniądze nie pograsz komfortowo w gta5 chyba, że interesują Cię używki.

Gość
komentarz
komentarz

Jak dorzucisz 99zł to dostaniesz najwydajniejszą kartę graficzną gdzieś do 2600zł.

[url="http://tiny.pl/gxdvm"][b]Acer :: E5-571G i3-5005U/4GB/1000+8 GF840M[/b][/url]
z gt840m (tutaj ktoś gra w tej konfiguracji w GTA 5, ale ze słabszym procesorem ździebko bo i3ulv 4-gen: https://youtu.be/-7z2wZX7if4?t=153)
dyskiem hybrydowym 1TB i procesorem i3ulv ale 5-generacji z wyższym taktowaniem.
4 gb ramu powinno Ci wystarczyć na start, ew. dokupisz sobie w przyszłości kość i dołożysz z tym nie ma problemu.
Wykonanie jest niezłe, matryca matowa HD antyrefleksyjna i bateria - bardzo pojemna 6-komorowa 5000mAh.

4online_pl
komentarz
komentarz

Trudno nie zgodzić się z powyższym postem,chcoiaż do Acera E5 571g musiałbyś trochę dołożyć,czy to w ogóle wchodzi w grę? Na nim z całą pewnością pójdzie Ci GTA V bez obawy o nadmierne grzanie.

PapaRydz
komentarz
komentarz

Nie no dołożyć mogę, a czy moja teoria z spadkiem cen jest choć w 50% prawdopodobna ?

avatarek
komentarz
komentarz

Nie, nie jest możliwa. Nigdy taklaptopy nie tanieją. co najwyzej są wycofywane i wchodza nowe modele jeszcze drozsze....

Jak bedziesz kupowal to wtedy napisz

bo teraz doradzanie to strzelanie ślepakami z zasłoniętymi oczami.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.