x-kom hosting

Coś zamula gry.

VortaL
utworzono
utworzono

Temp już są ok, ale czasami gra byle jaka od tak się zacina, antyvire wyłączone, co to może być. 

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Pobierz antymalwere i przeskanuj, wrzuć zrzuty ekranu z HD tune zakładki health oraz error scan i na koniec zrób memtest kilka razy

VortaL
komentarz
komentarz (edytowane)

malware skanowałem i wywaliłem wszystkie wiry, hd tune zdrowe, takie ścinanie gier jest losowe w odstępach czasu

 

Jest jedna taka sprawa, w procesach w zakładce Procesy pojawia się proces Steam, który Steamem nie jest, a czymś co zainstalowane jest w C i innych plikach, po wyłączeniu tego gra normalnie chodzi. 


więc o co chodzi? 

Edytowane przez VortaL
4online_pl
komentarz
komentarz

Wygląda na jakiś program,ale też cieżko stwierdzić,próbowałeś usunąc ręcznie z poziomu panelu sterownaia? Masz aktualne najnowsze stery od grafiki?

VortaL
komentarz
komentarz

mam.  ;>

Ragen
komentarz
komentarz

Jeśli chodzi o Steam to program do gier, gdy aktywujesz tam grę kodem to potem możesz ją zainstalować właśnie ściągająć ze steama, bez konieczności posiada żadnego nośnika DVD itp i masa innych dupereli. Upewnij się, że w czasie gry ten Steam nie pobiera żadnych '' patchy '' i dodatków do gier, bo tylko gdy wychodzą jakieś a masz połączenie z internetem to zaczyna je pobierać ;>

VortaL
komentarz
komentarz

nie, to nie steam tylko miner bitcoin, czytałem na forach.. usunąć to normalnie czy jak, skoro Malware nie wykrywa? 


CODEXi to normalny folder, czy cały odpowiada za trojany? Ten plik wirus Steam32 usunąć?


ktoś coś?

VortaL
komentarz
komentarz

mam 200 oryginałów a piraty z 3, ale racja to racja. 

Gość
komentarz
komentarz

Tak czy siak, pomogło?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.