x-kom hosting

Zmiana procesora

kapi245
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam. Aktualnie mam procesor Pentium G2020, z płytą główną GIGABYTE GA-P61-S3. Zastanawiam sie nad kupnem Intel core i5. Mam na oku jeden z nich jest to Intel Core i5-3570. Czy opłaca się kupić ten procesor na moją płytę główną ?

Czy może kupić inny procesor i dodać do tego nową płytę gółną? 

 

                                                                                                                                                                                          Proszę o pomoc :)

Edytowane przez Youki

Xeonidas
komentarz
komentarz

Jakim dysponujesz budżetem?

Konfederat
komentarz
komentarz

Spokojnie możesz kupić sobie ten procesor,jest bardzo wydajny.Pytanie tylko za ile możesz go kupić? 

Youki
komentarz
komentarz

do tego nową płytę gółną? 

Po co ? 

 

Wszystko zależy w jakiej cenie ten CPU i do czego PC Ci służy

  • Dobra wypowiedź 1
kapi245
komentarz
komentarz

Przepraszam. Nie miałem internetu przez kilka ostatnich dni. Budżet to 900-1250zł. Ten komputer służy mi do grania w gry najczęściej lecz ostatnio juz przy właniu którejś z nich przycina mi sie komputer.

Konfederat
komentarz
komentarz

I5 3570 to chyba najlepszy wybór,w Twoim przypadku.Choć byłaby opcja w kwocie 1250zł,wymiana MOBO i procesora na nowszy.

kapi245
komentarz
komentarz

Ok. Dzięki wielkie 

keppel123
komentarz
komentarz

i5 2400 polecam :P tani i wydajny 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.