x-kom hosting

Pamieć ram czy moge uzyc przy mojej plycie glownej?

serwer123
komentarz
komentarz

Czy ten za 400 zl nie jest przypadkiem lepszy od tego za 500 ? Jak sadzisz

Xeonidas
komentarz
komentarz (edytowane)
Czy ten za 400 zl nie jest przypadkiem lepszy od tego za 500 ? Jak sadzisz

 

Tamtem bym droszy ze względu na pojemniejszy dysk twardy i lepszą karte graficzną oraz mocniejszy zasilacz.

Na cene ma też wpływ że RAM jest 4x1 a nie 2x2 nie ma to znaczenia ale ta druga opcja jest po prostu drosza to wszystko złożyło się na to że było 100 złotych drożej

 

Ten co podałem teraz jest wydajnościowo do ceny bardziej opłacalny

Edytowane przez Xeonidas
  • Dobra wypowiedź 1
serwer123
komentarz
komentarz

Mogłbym sie jakos odwzieczyc za pomoc? Jesli cos to daj znac.

Wielkie dzieki za pomoc stary.

Pozdrawiam

Xeonidas
komentarz
komentarz

Mogłbym sie jakos odwzieczyc za pomoc? Jesli cos to daj znac. Wielkie dzieki za pomoc stary. Pozdrawiam

 

Po prostu jak masz ochote to oceń pozytywnie moje posty

  • Dobra wypowiedź 1
serwer123
komentarz
komentarz

Zrobione.

Jeszcze cos. O wiele gorsza ta karta graficzna? Czy niewiele?

Csik pojdzie normalnie jak na tamtej ??

Xeonidas
komentarz
komentarz

Zrobione. Jeszcze cos. O wiele gorsza ta karta graficzna? Czy niewiele? Csik pojdzie normalnie jak na tamtej ??

 

Tu masz filmik do podglądu jak to będzie teraz wyglądać:

 

https://www.youtube.com/watch?v=1ccXe-Signc

  • Dobra wypowiedź 1
serwer123
komentarz
komentarz

Chyba jest okej nie ? Jakos okej i chyba fpsiki tez z 60. A ma cos procesor do tego ? Bo sie nie znam

Xeonidas
komentarz
komentarz

Chyba jest okej nie ? Jakos okej i chyba fpsiki tez z 60. A ma cos procesor do tego ? Bo sie nie znam

 

Tak ale z tego komputera co ci poleciłem procesor jest wydajniejszy niż z tego filmiku więcej powino być jeszcze lepiej

  • Dobra wypowiedź 1
serwer123
komentarz
komentarz

Swietnie, wiec jak cos to biore ten za 4 stowki. Znalazlbys cos moze jeszcze podobnego i sensownego ? :D

Jesli masz czas i chec oczywiscie.

Do niczego nie zmuszam ;3

Xeonidas
komentarz
komentarz (edytowane)
Swietnie, wiec jak cos to biore ten za 4 stowki. Znalazlbys cos moze jeszcze podobnego i sensownego ? :D Jesli masz czas i chec oczywiscie. Do niczego nie zmuszam ;3

 

Jak się wstrzymasz jeszcze kilka dni z kupnem to postaram się coś znaleść lepszego choć będzie ciężko niestety dzisiaj już nie mam czasu

Edytowane przez Xeonidas
  • Dobra wypowiedź 1
serwer123
komentarz
komentarz (edytowane)

To nie jest natychmiastowy zakup. kupuje po obozie. jade na 2 tyg wiec nie ma problemu. po prostu chce jakis lepszy zeby w cos pograc normalnego a nie same starocie xD

 

Wielkie dzieki za wszystko

Spokojnej nocy

 

http://allegro.pl/nowy-hit-e8400-2x3-0ghz-4gb-dvdrw-win-7-pl-plyta-i5249044216.html

 

Co powiesz o nim? Jakbym mial wybierac miedzy tym co ty podales a tym ?

Edytowane przez serwer123
Xeonidas
komentarz
komentarz (edytowane)
Co powiesz o nim? Jakbym mial wybierac miedzy tym co ty podales a tym ?

 

Nie zabardżo ponieważ nie posiada dedykowanej karty graficznej tylko zintegrowaną na której se nie pograsz w CS GO

Edytowane przez Xeonidas
serwer123
komentarz
komentarz

Okej dzieki. Mam prosbe.

Z racjii tego ze jade na oboz, a nie wiem czy ta aukcja dalej bedzie prowadzona to mam pytanie czy moglbys mi dac do Siebie jakis kontakt?

Jesli cos to bede potrzebowal dalszej pomocy ;D


Dobra znalazlem osobe ktora moze zlozyc mi kompa. Pomoglby ktos cos do 4 stowek powiedzmy ? 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.