x-kom hosting

Wymiana karty graficznej na lepszą

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Youki ,
Maro360
utworzono
utworzono

Witam otóż chciałbym wymienić kartę gtx460 na coś lepszego do 1000zł plus minus 100zł mój model płyty głównej to p55-ud3l rev 2.3 a zasilacz 600 W.

Youki
komentarz
komentarz

Jaki masz procesor ?

 

Podaj markę tego zasilacza.

Maro360
komentarz
komentarz

Intel core i5 760 2.8GHz proszę i wrzuciłem zdjęcie naklejki zasilacza mam nadzieje że pomoże

 

Youki
komentarz
komentarz

W jakie grasz gry i w jakiej grasz rozdzielczości ?

 

Umiesz podkręcać procesor ? 

Maro360
komentarz
komentarz (edytowane)

Niestety nie umiem podkręcać procesora a gram w DayZ(SA),WoT,The Elder Scrolls V Skyrim,Battlefield 3,Dead Space 3,Dragon Age Inkwizycja to ztakich gier co bardziej są wymagające na moim komputerze a zapomnaiłem 1920x1080

Edytowane przez Maro360
Maro360
komentarz
komentarz (edytowane)
Youki
komentarz
komentarz

Może być, ale 729 zł to za drogo. 

Maro360
komentarz
komentarz (edytowane)

może inaczej chcę by działały gry takie jak Wiedzmin 3 assasin creed unity nowy fallout 4 oraz just cause 3 może byc na min wymaganiach mi grafika nie przeszkadza gra musi być grywalna 

Edytowane przez Maro360
Maro360
komentarz
komentarz (edytowane)

Dobra troszkę więcej będę miał funduszy wiec będę mógł zaszaleć do tamtego zestawu jaką kartę mogę dorzucić by np.wiedzmin 3 chodził na wysokich max 2000 zł XD zgadzam się na ewentualne zmiany 

Edytowane przez Maro360
Youki
komentarz
komentarz

Za 2000 zł to już lepiej procesor z płytą wymienić i wtedy kartę i ewentualnie zasilacz. 

 

Używany CPU wchodzi w grę ? 

Maro360
komentarz
komentarz

niewiem chciałbym zostawić zasilać i pamięć ram ddr3 to wszystko

Youki
komentarz
komentarz

Podejrzewam, że trzeba będzie go wymienić chociaż pisz w jego sprawie do użytkownika rafalluz albo Gerlath, bo nie znam tego modelu. 

Maro360
komentarz
komentarz (edytowane)

no dobra załóżmy że musiałbym wymienić ten zasilacz to co proponujesz ?? a używany może być aby działał tak jak należy .

Edytowane przez Maro360
Youki
komentarz
komentarz

Napisz do tych osób to się wszystko okaże. 

Maro360
komentarz
komentarz (edytowane)

Chciałbym jaką propozycje zestawu  do +\- 1200 zł przy zostawieniu ram  czyli wsumie potrzebna była by płyta,zasilacz,karta graficzna oraz procesor mogą być używane żeby wiedźmina 3 lub ARK uruchomić na średnich

Edytowane przez Maro360
Youki
komentarz
komentarz

Z używek za tyle niestety nie wystarczy na coś sensownego, CPU to 450-500 zł, mobo 100-150 i GPU 500-550 zł ijuż cały budżet, a trzeba zasilacz oraz raczej obudowę także uwzględnić. 

Gerlath
komentarz
komentarz

Co do tego  zasilacza lc600h to prawie na pewno nie ma tyle ile na nalepce, ale jak brak floty to bym się nie szarpał- ma dwie wtyczki pci-e, do normalnych zestawów powinien sobie poradzić

Maro360
komentarz
komentarz

To co radzicie zrobić w tym przypadku wymiana jedynie karty graficznej na lepszą ?? 

Youki
komentarz
komentarz

I OC procesora w miarę możliwośći. 

Maro360
komentarz
komentarz (edytowane)

to co proponujesz bym zakupił ?? Jak bęndzie ponad 1000 to nic

Edytowane przez Maro360
Youki
komentarz
komentarz

No GPU wymiana jak pisalem na początku i OC procesora

Maro360
komentarz
komentarz

a do tego procka to co bo GPU to kupie takie jak ty proponowałeś tylko że w wersji gamingowej 

Youki
komentarz
komentarz

proponowałeś tylko że w wersji gamingowej 

Przecież to realnie bez różnicy.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.