x-kom hosting

Urządzenie wielofunkcyjne brother dcp-j152w czy dcp-j552dw

MrUrszak
utworzono
utworzono
Tak jak w temacie zależy mi na urządzeniu wielofunkcyjnym do domu i dzięki funkcji samoczyszczenia by się sprawdziło, gdyż nie drukuję za często ani wielkich ilości, lecz te dwa modele się najczęściej powtarzają w śród polecanych i nie wiem na który się zdecydować prosił bym o jakieś rady.

fikusik
komentarz
komentarz

brother to dobry wybór, pytanie czy chcesz drukarkę laserową czy atramentową, jak będzie u ciebie z częstotliwością wydruku, wiele czynników wpływa na wybór drukarki, podaj więcej konkretów to łatwiej będzie doradzić.

Dżony2
komentarz
komentarz

ja bym z tych dwóch postawił na DCP J152. Nie ma co więcej płacić jak ta jest dobra. A wiem co pisze, bo rodzince kupowałem 2 i wszyscy zadowoleni i z druku i z kosztów. Natomiast z Brotherów dobrą opcją jest też model J105 WiFi. Więc masz co mysleć. Dla mnie nr 1 152 i nr 2 - 105

 
fikusik
komentarz
komentarz

warto też zwrócić uwagę na materiały eksploatacyjne, ich koszty zakupów mogą albo obniżyć albo zwiększyć koszty użytkowania drukarki.

Dżony2
komentarz
komentarz

Generalnie cała seria DCP od Brothera jest w utzrymaniu bardzo tania:)

fikusik
komentarz
komentarz

to prawda z brotherem jest o tyle wygodnie, że bez problemu można dostać do tych drukarek zamienniki, co jest bardzo ekonomicznym rozwiązaniem.

bartek2411
komentarz
komentarz

Brother DCP-J105. I oryginalne tusze bardzo tanie i wydajne. 

  • 4 miesiące później...
fikusik
komentarz
komentarz

do brothera akurat można kupić naprawdę bardzo dobre jakościowo zamienniki, ja mam activ jety i uważam, że spokojnie dorównują oryginałom a do tego dużo mniej kosztują. 

  • 1 miesiąc później...
Arsa_pl
komentarz
komentarz

Obydwa modele są w porządku i spełniają Twoje wymagania,natomiast gdybym mia postawić tylko i wyłącznie na jeden z nich,to z pewnością warto zastanowić się nad  DCP J152,znajomy taką posiada i zero problemów,do tego znajdziesz też wysokiej jakości,tańsze zamienniki tuszy.

fikusik
komentarz
komentarz

ja już kilka lat korzystam z jedenj i tej samej drukarki brothera właśnie, sporo drukuję i nie mam z nią żadnych problemów.

Erniks
komentarz
komentarz

Generalnie to do Brotherów tusze i tonery są tanie, a zamienniki bardzo dobrej jakości - chodź to też po części zależy od sprzedawcy.

Często materiały eksploatacyjne kupuje na dobretonery.pl i są w bardzo przyzwoitych cenach, jakość również rewelacyjna.

Gdybym miał wybierać jedną z tych dwóch przedstawionych drukarek skłoniłbym się bardziej ku dcp-j152w.

 
fikusik
komentarz
komentarz

rozumiem, że ty też korzystasz z zamienników? a od jakiego producenta kupujesz zamienniki?

Erniks
komentarz
komentarz

Tak przeważnie używam zamienników, jak pisałem w poprzednim poście stale kupuję w jednym sklepie internetowym.

fikusik
komentarz
komentarz

ale jakiego producenta są to tonery bo to ze kupujesz w danym sklepie to jedna kwestia a to jakie są to tonery to druga.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.