x-kom hosting

Problem z Adobe Flash Player

wpr1987
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam od jakiegoś czasu mam problemy z odtwarzaniem filmów na różnych serwisach typu YT,chomikuj,czy też strony xxx :P
Problem tkwi w programie adobe flash player. Kiedy chce obejżeć jakiś filmik na stronie w oknie odtwarzania jest "czarno" nie ma przycisków play,stop,głośność tylko "czarne" pole, i co dziwne nie ma żadnej informacji na stronie że brakuje jakiejś wtyczki czy coś w tym stylu. kiedy pobiore Flash playera problem ustępuje,jednak na następny dzień zazwyczaj znowu musze go pobierać staje się to już nudne. Program flash player jest cały czas zainstalowany w systemie nie usuwam go widnieje na liście zainstalowanych programów w systemie jednak w "dodaj/usuń programy" ikonka jest biała bez loga programu. Dodam że używam przeglądarki firefox tak samo się dzieje na innych chrome, Internet Exploer.....

Może ktoś miał taki problem który opisałem i będzie w stanie mi pomóc>>> Pozdrawiam :D

Edytowane przez wpr1987

wpr1987
komentarz
komentarz

Nie ma nikt żadnych pomysłów ? Przeszukałem cały internet i nic nie ma odnośnie opisanego przezemnie problemu.

 

Pomóżcie.... :)

wpr1987
komentarz
komentarz

ok dzieki, sprawdze i dam znać za 2-3 dni czy poskutkowało :)

wpr1987
komentarz
komentarz

http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/wtyczki_do_przegladarek/Adobe_Flash_Player.html

Masz tu 3 wtyczki flash playera, zainstaluj wszystkie 3.

Tylko pobieraj bezpośrednio a nie przez manager pobierania.

Najpierw jednak usuń starą z systemu ale programem Revo Uninstaler.

Wiec tak w załączonym linku jest tylko instalator flash playera nie znalazłem tam wtyczek to tak samo jak bym wszedł na stronę producenta i sobie sam to ściągnoł, tak więc problem jest nadal nawet po dokładnym usunięciu i wyczyszczeniu w programie Revo Uninstaler flash playera i jego pozozstałości w systemie.

Proszę więc o inne pomysły  :) :)


żyje ktoś tu na tym forum ? :D

wpr1987
komentarz
komentarz

Tak instalowałem flasha z podanego przez Ciebie linku co do shockwave player miałem go zainstalowanego ale pobrałem jeszcze raz. Skutek był taki sam , po kilku dniach znowu nie mam możliwości oglądania filmów.
Sorry ale na początku tematu napisałem że na YT nie działają filmy, mój błąd rozpędziłem się :P w serwisie YT działają normalnie. Problem jest tylko w serwisach chomikuj,CDA i inne tego typu, strony xxx.

Jeśli chodzi o Directa to przy instalacji mam informacje ,że posiadam aktualnego.

hmm czytałem 5 prze 10 z tego źródła http://www.dobreprog...News,56559.html ale szczerze za wiele nie zrozumiałem :p tu chodzi raczej tylko o you tube.....

wpr1987
komentarz
komentarz

Pomocy nie dostałem więc musiałem się uciec do drastycznych środków = format dysku 

Temat można zamknąć.....

Dziękuje pozdrawiam ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.