x-kom hosting

TeamViewer itp. programy - zużycie danych?

exodo34
utworzono
utworzono

Witam wszystkich. Sprawa wygląda tak, że mój kumpel aktualnie znajduje się w Berlinie i nie bardzo zna się na komputerach, a dzieciak mu coś poprzestawiał i muszę zajrzeć do niego za pomocą "zdalnego pulpitu". Problem polega jedynie na tym że  ma on internet z ograniczoną ilością danych, a jest dopiero początek miesiąca i nie chce mu zabrać całego transferu. Wie ktoś może w przybliżeniu ile na minute taki programik transferu zjada?

 

PS. Sprawdził bym to sam, ale kurcze jestem w delegacji i mam tylko lapka i słabego neta i nie dam rady.

kamilz1994
komentarz
komentarz

Jesli nie bedziesz przesylal zadnych plikow miedzy komputerami, to naprawde niewiele. Nie jestem w stanie Ci przytoczyc szacowanego zuzycia danych ale na pewno mu nie wykorzystasz duzo grzebiac np tylko w panelu sterowania ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.