x-kom hosting

4 Obudowy. Którą wybrać ?

KenNyGames
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam,

Mam wielki dylemat, ponieważ nie wiem, którą obudowę wybrać. Proszę o pomoc.

Link: http://www.morele.net/porownaj/ids=605201,451034,633623,353705

Edytowane przez KenNyGames

Breaky83
komentarz
komentarz (edytowane)

KenNyGames  podałes obudowy w dośc rozbierznych cenach. Najlepiej jak byś podał max. budzet oraz powiedział czego oczekujesz od obudowy (przewiewności, okna z boku obudowy, dobrego oflirtowania, ciszy, wyciszenia?) oraz do jakich podzespołów, aby wszystko się zmieściło, w szczególności podaj model dodatkowego chłodzenia CPU oraz karty graficznej. Pozdrawiam :)

Edytowane przez Breaky83
KenNyGames
komentarz
komentarz

KenNyGames  podałes obudowy w dośc rozbierznych cenach. Najlepiej jak byś podał max. budzet oraz powiedział czego oczekujesz od obudowy (przewiewności, okna z boku obudowy, dobrego oflirtowania, ciszy, wyciszenia?) oraz do jakich podzespołów, aby wszystko się zmieściło, w szczególności podaj model dodatkowego chłodzenia CPU oraz karty graficznej. Pozdrawiam :)

Ok. 300 PLN

Breaky83
komentarz
komentarz
KenNyGamesodpowiedz jeszcze na to:

czego oczekujesz od obudowy (przewiewności, okna z boku obudowy, dobrego oflirtowania, ciszy, wyciszenia?) oraz do jakich podzespołów, aby wszystko się zmieściło, w szczególności podaj model dodatkowego chłodzenia CPU oraz karty graficznej.

Pozdrawiam :)

tluk
komentarz
komentarz

Z tego zestawienia mając do dyspozycji ok. 300 zł wybrałbym prędzej CM HAF912 ale warto też rozważyć FD Core 3300 lub Gladius X60 oraz Gelid DarkForce ponieważ część z nich oferuje znacznie więcej możliwości i/lub lepsze ofiltrowanie )

  • 1 miesiąc później...
KenNyGames
komentarz
komentarz

KenNyGamesodpowiedz jeszcze na to:

Pozdrawiam :)

Ciszy, ponieważ będę dużo nagrywał, ofiltrowania i szyby. Mam na oku be quiet base 600 window

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.