x-kom hosting

Upgrade karty graficznej

patryk4x
utworzono
utworzono

Witam , nie jestem zbyt na topie ze sprzetem komputerowym lecz zdaje mi sie ze to najwzyszy czas na ulepszenie mojej akrty graficznej. Zalaczam specifikacje mojego sprzatu oraz z gory serdecznie dziekuje , szukam czegosc dobrego a za razem nie zbyt drogiego , pzodrawiam

klawisz-84
komentarz
komentarz

Ok, masz AMD a8 -5500.
Teraz jeszcze proszę podaj ile masz ram, nazwę i moc zasilacza.
W razie czego zdejmij płytę obudowy i zrób zdjęcie, a my już dojdziemy do tego jaki to zasilacz.
Dobrze byłoby gdybyś jednak określił limit cenowy. To pozwala innej osobie na szybszą pomoc.

patryk4x
komentarz
komentarz

Ok, masz AMD a8 -5500.
Teraz jeszcze proszę podaj ile masz ram, nazwę i moc zasilacza.
W razie czego zdejmij płytę obudowy i zrób zdjęcie, a my już dojdziemy do tego jaki to zasilacz.
Dobrze byłoby gdybyś jednak określił limit cenowy. To pozwala innej osobie na szybszą pomoc.

 Zasilacz to FSP350 -60EMDN , posiadam 8GB ddr3 . Powiedzmy cos do 500-700 , dziekuje

Youki
komentarz
komentarz

Do czego CI ten PC służy ?

patryk4x
komentarz
komentarz

internet i czasem pogram w cos

Youki
komentarz
komentarz

W co dokładnie ?

 

Do nowszych gier to ten CPU za bardzo się nie sprawdza. 

patryk4x
komentarz
komentarz

wiec co proponowaliscie zmienic ? lubie pograc w fife oraz jakies fpsy nie potrzebuje ultra high tylko zeby gry chodzily dosyc plynnie 

Gość
komentarz
komentarz

Napisz procesor dokładny bo nie ma czegoś takiego jak A8 -5500

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.