x-kom hosting

Aktualizacja BIOSu MSI 760GM-P21 FX

Wh1te
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam,

 

Mam mały problem ze znalezieniem aktualnego biosu do tej płyty głównej. Aktualny BIOS jaki posiadam jest w wersji V17.13 z roku 2012, a potrzebuje nowszego ze względu na Windows 8. Czy jest ktoś w stanie pomóc mi w szukaniu aktualnego biosu? :) Próbowałem zaktualizować bios przez MSI Live Update 6, ale niestety po ściągnięciu niby aktualnego pliku i włączeniu aktualizacji wyskakuje błąd. MLU 6 pokazuje, że aktualnie zainstalowana wersja biosu to H.D0, a najnowsza to H.H0.

Edytowane przez Wh1te

Youki
komentarz
komentarz

Tutaj masz BIOS http://pl.msi.com/support/mb/760GMP21_FX.html#down-bios

 

 

 

Users who download BIOS from here (not using Live Update) should use the flash utility included in the downloaded compressed file when doing the BIOS update. To avoid BIOS update failure, please do not use older versions of the update utility or utilities not provided by MSI.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.