x-kom hosting

Wgrywanie Windows 10 Insider Preview build 10130 przez pendrive

LoKo6264
utworzono
utworzono

Witam. Mam taki problem, ponieważ uaktualniłem Win 7 do Win 10 Insider Preview build 10074 przez aktualizację. I mam problem z ikonką startu i szukaniem w sieci web które nie działają. Pisałem o tym z Microsoftem i powiedzieli, że ten problem został naprawiony w build 10130. Jednak wyskakuje mi błąd z pobraniem tej aktualizacji i powiedzieli mi że muszę wgrać system jeszcze raz tylko przez plik ISO także też przez pendrive. Zainstalowałem wszystko i zgrałem na pendrive. Jednak kompletnie się nie znam na instalowaniu systemu przez pendrive i przez Team Viewera wszedł na mój komputer kolega i coś tam robił z tym, zmieniliśmy w biosie 1 boot na usb-hdd lecz nie możemy odpalić instalki. I mógłby ktoś wejść do mnie ktoś kto się na tym zna przez Team Viewer i zobaczyć co jest nie tak, czy jest dobrze wszystko poinstalowane itd.? Kompletnie się na tym nie znam i nawet nie wiem co tam kolega robił i czy to dobrze robił. Mógłby ktoś pomóc z tym?

sz4rlej
komentarz
komentarz (edytowane)

Stwórz sobie bootable usb za pomocą tego programu:

http://www.microsoft.com/en-us/download/windows-usb-dvd-download-tool

 

Jeśli prawidłowo ustawiłeś kolejność bootowania w biosie (USB jako pierwsze) to po restarcie powinna Ci się uruchomić instalacja.

 

Co do TeamViewera to nie da się za jego pomocą zmieniać ustawień w biosie czy instalować systemu z pendrive.

Edytowane przez szympans
MPI serwis
komentarz
komentarz

Serdecznie polecam program rufus bez instalacyjny program do tworzenia bootowalnych pendrive.

Pobierasz program podajesz ścieżkę do ISO klikasz utwórz i po chwili masz instalacyjne go Windowsa na pendrive

Następnie jak w poście wyżej w bioscie w sekcji boot ustawiasz bootowanie z pendrive i instalujesz winde

Pozdrawiam
MPI serwis

Wysłane z mojego P6000 5.0 01 przy użyciu Tapatalka

LoKo6264
komentarz
komentarz

Z team viewerem chcę aby ta osoba mi zainstalowała prawidłowo co trzeba programem jakim trzeba. To że wy mi dajecie programy i linki które mam pobrać to pobiorę ale potem pojęcia nie mam co dalej bo jak pisałem kompletnie się na tym nie znam, nigdy tego nie robiłem i nigdy nie widziałem jak to się robi. Na YT są poradniki ale są tak różnorodne i wgl. że wolę się w tamto nie mieszać a lepiej żeby ktoś kto się na tym zna zrobił mi to bo w razie jakiś problemów których na yt nie będzie znów stanę w miejscu. 

W biosie mam wszystko dobrze ustawione pierwszy boost jak pisałem usb-hdd wybrane. Ale jakby po instalacji coś nie działało to zawsze przez gg/fb czy gdzieś mogę wysłać zdjęcie i ta osoba mi powie co wybrać, co zaznaczyć.

To co mógłby ktoś z was wejść mi przez teamviewera i to zainstalować?

r102
komentarz
komentarz

Jeszcze raz powoli, pisał to już szympans:  ten program Team Viewer to jest program działający w systemie Windows,

nie da się go użyć do instalacji windowsa itp...

LoKo6264
komentarz
komentarz

Cholera no xD Instalacja tego pliku iso na pendrive czy coś takiego żeby szło uruchomić instalację z niego - do tego potrzebuję team viewer. Z instalacją windowsa poradzę sobie sam, ewentualnie na początku będę potrzebował małej pomocy.

Igorrodz
komentarz
komentarz

Rozumiem że od nas chcesz rozwiązania krok-po-kroku w punktach, szczegółowej instrukcji...?

LoKo6264
komentarz
komentarz

No właśnie rozwiązanie krok po kroku w punktach w dzisiejszych czasach zastępuje teamviever. Ktoś z Was użyłby ze mną tego programu i zrobił co trzeba aby szło odpalić instalkę win 10 build 10130, bez potrzeby opisywania wszystkiego przy komunikowaniu się przez np. notatnik na komputerze.

r102
komentarz
komentarz

Jeszcze raz powoli:

 

https://www.youtube.com/watch?v=mLeJCWTgMPg

LoKo6264
komentarz
komentarz

Super 1 krok już nie wiem o co chodzi. Wchodze w swoje pliki jak gość na yt w swoje i ja mam kompletnie coś innego niż on... I ja instaluje win 10 na win 10 a tam jest instalacja win 7 na win 7. A pliki wszędzie mogą być inne także jak ja mam użyć poradnika z yt jeśli gość ma coś całkowicie innego niż ja?

r102
komentarz
komentarz

Hmmm... Zatrudnij "informatyka"...

 

Z mojej strony - oczywiście EOT.

LoKo6264
komentarz
komentarz

A po co jest teamviever?

  • 3 tygodnie później...
Igorrodz
komentarz
komentarz
LoKo6264
komentarz
komentarz

Chyba nie zrozumiałeś co napisałem...

Igorrodz
komentarz
komentarz

Lamerom, którym nawet nie chce się sprawdzić w internecie informacji

co jest teamviever

nie pomagamy. Forum jest do pomocy ale trzeba też wykazać się choć trochę odrobiną własnego wysiłku. :cisza:

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.