x-kom hosting

Tablet do 400 zl

misza678
utworzono
utworzono

Witam poszukuje Tableta wyłacznie do ogladania filmow czytania ksiazek nie do gier. Max cena to 400zł chciałbym zeby był nowy

misza678
komentarz
komentarz

wolałbym 8 calowy i w hd ;/

Youki
komentarz
komentarz

Max cena to 400zł

Spoko, ale nie w tej cenie za bardzo. 

Jaro070
komentarz
komentarz

Nie:

 

Pamięć RAM (zainstalowana)

1 GB
misza678
komentarz
komentarz

tamten co mi pan wysłał tez ma 1gb ramu

Youki
komentarz
komentarz

Tylko to jest Android, a nie Windows. Dla Windowsa 1 GB RAM to stanowczo za mało.

  • Dobra wypowiedź 1
Jaro070
komentarz
komentarz (edytowane)

Tak, ale Dell ma Androida, który jako tako działa na 1 GB RAM i 16 GB flash. 

 

Jak chcesz Windowsa, to dozbieraj 100 zł i kup Kiano SlimTab 8PRO z 2 GB RAM i 32 GB flash.

Edytowane przez Jaro070
misza678
komentarz
komentarz

no jednak chcialbym cos tanszego ;/ nie potrzebuje jakiegos dobrego wystarczy taki do ogladania ;/ mam karte pamieci w domu wiec nie musi byc 32gb

Jaro070
komentarz
komentarz

To bierz Androida, bo na Win8 z 16 GB po instalacji Office i aktualizacji zostaje niecałe 2 GB na aplikacje Modern UI, których nie można instalować na karcie.

Jaro070
komentarz
komentarz

Używane, bez gwarancji producenta.

Jaro070
komentarz
komentarz

Medion nie jest nowy i nie ma gwarancji.

 

Goclever wygląda OK.

Grzesiek22
komentarz
komentarz

producen: lanovo

marka: medion

w tytule pisze lenovo a troche niżej medion więc wiesz troche ryzykujesz


nie polecam overmaxa bo miałem 2 fony i 1 tablet i siępo okresie gwarancji zapsóły

mpson
komentarz
komentarz

Ja ostatnio również rozglądałem się za jakimś tańszym tabletem tak do 4 czy 5 stówek. A również nie korzystam z tego tak często aby kupować sobie coś bardzo drogiego. Ostatecznie zdecydowałem sie na sprzęt marki Samsung. Konkretnie Samsung Galaxy Tab 3. 7 cali ale za to jest wygodny w podrózy ponieawz nie jest tak duży jak 10 cali.Na poczatku zastanawiałem się równiez nad jakąś mniej znaną marką ale potem doszedłem do wniosku,ze jak mam coś kupować to niech będzie to coś porządnego.

A i zamawiałem w Saturnie: http://www.saturn.pl/tablety_tablety- mają tam kilka promocji na Samsungi. Tablet kupiłem za 399 zł. 

klawisz-84
komentarz
komentarz

Co do Dell-a z wib 8.1 :) poradzam go sam :) z pelna odpowiedzialnoscia :) 

Kupilem dobry model z 2gb ram, 32 gb pamieci + office cos pieknego.

Dodatkowo karta pamici 32gb instalacja programow i 2 gier na zewn. kosci pamieci. Czego chciec wiecej.

 

Sam czytalem opinie o Androidzie na Dellu sa rozne i chyba wiecej jest negatywnych.

A sam zobaczysz ze apetyt rosnie w miare jedzenia i za chcile bedziesz chcial cos lepszego by ta appka dzialala lub inna.

Na dellu zainstalowalem wszystko co mam na stacjionarce i iegam z tym gdzie chce dodatkowo za 40zl dokuilem pokrowiec z klawiatura i jest miod, cud i orzeszki :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.