x-kom hosting

Problemy z komputerem. Proszę o pomoc.

Papi102
utworzono
utworzono

witam niedawno sformatowałem dysk d następnie stwierdziłem że sformatuje też dysk c gdy poszłam po płytkę z windowsem żeby sformatować ogólnie cały komputer po przyjściu zastałem czarny ekran. Uruchomiłem komputer na nowo i mi pisze disc boot failure insert system disc and Press enter. Gdy instalowałem Windows na nowo juz po wybraniu partycji w trakcie instalacji pisze mi system Windows nie może sformatować partycji na dysku 0. Wystąpił błąd podczas przygotowywania partycji do instalacji. Kod błędu 0x80070057. Czy mogę to naprawić sam? Nie znam się za bardzo wiec proszę o szczegółowe wytłumaczenie. PS. Dysk się nie odlaczyl.

B3nnq
komentarz
komentarz

A usunęłaś wszytkie pozostałe partycje przy instalacji? Czy instalowałas system an starą partycje?

Papi102
komentarz
komentarz

Czyścilem i utworzyłem przed instalacją przez discpart

B3nnq
komentarz
komentarz

NIc juz nie rozumiem. 

poszłam po płytkę z windowsem żeby sformatować 

 

 

Czyścilem i utworzyłem przed instalacją przez discpart

 

A z poziomu instalatora?

Papi102
komentarz
komentarz

Tam gdzie się wybiera język przed instalacją klikasz shift+F10 i się otwiera cmd gdzie wpisałem discpart jak mi kiedyś kolega pisał i potem wpisywalem tak dalej polecenia jak pisał

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.