x-kom hosting

Problemy z internetem ( radiówka) (pilne)

magicoff256
utworzono
utworzono

Witam otóż mam problem z internetem,ostatnio mam nowego dostawcę internetu ( radiówka 5mb/0.5 upl).Wczesniej miałem netię lecz była ona słaba gdyź upl i mb było niższe o połowę.

 

Pierwszy miesiąc korzystania z radiówki był ok,pobieranie wszystko fajnie,ping w grach 20/30.

2dni temu minąl miesiac od kupna.

Mówię sobie : wszystko bedzie ok,pierwszy miech ok to i drugi bedzie spoko.

A tu niespodzianka,po uplywie 1 miesiąca,zaczely pojawiac się problemy,ping w grac na początku 40/50 a po chwili dochodziło nawet do 1000 i więcej.

Robiąc speedtesty czasem wychodziło 290 ping,0.5 mb/upl w porządku.

Nwm co robić,kable i antena jest w porządku.

Czy to wina coś z wewnątrz systemu czy po prostu coś uległo zmianie ?

Dodam,że robiąc wlasnie speedtesty czasem wszystko jest w porządku.Lecz większość czasu jest wachanie i spadek.

 

Proszę o pomoc.

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Użyj komendy tracert onet.pl 

w zależności czy twoja sieć wygląda komputer > router > antena > nadajnik (3 adres ip)

komputer > antena > nadajnik (2 adres ip)

Wrzuć tutaj screen z wynikami komendy tracert (oczywiście uruchamiasz ją w cmd)

Następnie wpisz ping (2 lub 3 adres ip w zależności jaki układ sieci posiadasz) -t po około 2-3 minutach wyniki wrzuć tutaj

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.