x-kom hosting

Skoki procesora na 100%

Shamic
utworzono
utworzono

Witam

Mój problem taki jak w temacie,krótko go opisze. Od jakiegoś czasu z moim komputerem jest coś nie tak.Najpierw zwolnił,nie daje sobie rady z dobrą grafika w grach tak aby zachować te conajmniej 30 FPS więc musiałem zacząc grać na minimalnych.Musialłem równierz wykonać format i to 2 razy. Po pewnym czasie zaczął się problem z skakaniem wykorzystania procesora na 100%. Wygląda to np. tak,że gram w LOLa na 30 FPS i ogólnie wszystko chodzi płynnie ale co jakiś czas (ok. 20-30 sec) użycie procesora skacze do 100%,FPS mi spadają do dosłownie kilku i mam stop klatke,mam zupełny zastój.Tak samo mam z filmami. A wcześniej tak nie było,działało wszystko płynnie,komputer był czyszczony także z kurzu,nie tylko format ale to też nic nie dało.Proszę o jakieś sugestie jak ten problem rozwiązać.

Mój sprzęt: 

Karta Graficzna : NVIDIA GeForce 9600 GT

Procesor : Intel(R) Core(TM)2 Duo E8200 2.66GHz

Pamięć RAM : 2 GB

WIndows XP Service Pack 3

 

Wiem że to dość słaby sprzęt ale wcześniej nie miał problemów i wiekszość moich gier chodziła na full detalach bez żadnych zacinek.

ekubicz86
komentarz
komentarz

Ja też tak miałem. Okazało się że procek pada. :/

Kusza1231
komentarz
komentarz (edytowane)

Szukaj wirusów, przeskanuj malwarebytes anti-malware i jak tam temperatury wygladaja 

Edytowane przez Kusza1231
Shamic
komentarz
komentarz

Szukaj wirusów, przeskanuj malwarebytes anti-malware i jak tam temperatury wygladaja 

Mi temperatura utrzymuje sie na około 30 stopniach. Dzisiaj przeskanuje i wysle wynik

Kusza1231
komentarz
komentarz (edytowane)

Ja jak robisz coś innego niż granie i ogladanie filmów też masz takie skoki ? Np jak przegladasz neta czy cos takiego. A jaki masz zasilacz model, moc?

Edytowane przez Kusza1231

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.