x-kom hosting

programy przyspieszajace komputer.

willtreaty
utworzono
utworzono

Posiadam lenovo g500 intel i3 ram 6gb grafika amd radeon 8570 HD 2gb ..... dzialam sobie na kompie juz rok ale strasznie zwolnil. Probowalem wielu programow pctuneup z avg czy zwykly ccleaner lub adwcleaner. Nie wiele pomoglo. Zrobilem pelny format. Nic nie pomoglo. Wtyczka na mozilli sie co chwile psuje i laguje przegladarke. Gry strasznie zwalniaja. Ogromne spadki fps. Zniwelowalem je znizajac grafike ale wczesniej nie musialem tego robic i chcialbym wrocic do tych udogodnien.

SkySide
komentarz
komentarz

Jeśli chcesz przyspieszyć system to polecam kupić dysk SSD.

willtreaty
komentarz
komentarz

Jeśli chcesz przyspieszyć system to polecam kupić dysk SSD.

tylko jakos bez tego dysku dzialal swietnie komp ale zwolnil. z reszta ja chce od forumpc jakiejs pomocy na wyzszym poziomie niz wydawanie pieniedzy.

ktosik99
komentarz
komentarz

Jaki masz system? Robiłeś formata z płyty czy poprzez wgrywanie obrazu fabrycznego?

willtreaty
komentarz
komentarz

Jaki masz system? Robiłeś formata z płyty czy poprzez wgrywanie obrazu fabrycznego?

Laptopa mam z wgraną osemka i nie dostalem zadnej plytki ale osemka ma mozliwosc powrotu do stanu fabrycznego.

ktosik99
komentarz
komentarz

Pobierz sobie aktualne sterowniki do obu grafik. Pamiętaj żeby na komputerze zainstalowany był tylko jeden antywirus działający w czasie rzeczywistym (typu avg, avast)

  • Dobra wypowiedź 1
willtreaty
komentarz
komentarz

Pobierz sobie aktualne sterowniki do obu grafik. Pamiętaj żeby na komputerze zainstalowany był tylko jeden antywirus działający w czasie rzeczywistym (typu avg, avast)

Lepszy darmowy avast czy wbudowany win defender?

ktosik99
komentarz
komentarz

Jak masz na niego jakąś licencję czy coś to może zostać. W każdym razie avast zużywa bardzo mało zasobów a przy tym jest skuteczny.

willtreaty
komentarz
komentarz

Jak masz na niego jakąś licencję czy coś to może zostać. W każdym razie avast zużywa bardzo mało zasobów a przy tym jest skuteczny.

Usuniecie MCafiego i zainstalowanie avasta jak rowniez pozbycie sie bluestacka nieznacznie przyspieszylo dzialanie kompa albo mi sie tylko wydaje ale chyba troche pomoglo.... jeszcze ma ktoś jakiś pomysł?

cinomatic
komentarz
komentarz

Wpisz w "uruchom" msconfig przejdz do zakładki rozruch/uruchamianie i podeślij zrzut ekranu

willtreaty
komentarz
komentarz (edytowane)


Wpisz w "uruchom" msconfig przejdz do zakładki rozruch/uruchamianie i podeślij zrzut ekranu

dlaczego w moim poscie nie widac zrzutu ekranu... dodałem normalnie byl zrzut a w poscie go nie widze

Edytowane przez willtreaty

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.