x-kom hosting

Problem z dostaniem sie do biosa

chilloucik
utworzono
utworzono

Siemka. Wiecie dlaczego podczas ladowania systemu mam czarny ekran i dopiero normalnie widze gdy pojawi sie napis "zapraszamy"? I komputer wykrywa mi 2 monitory mimo tego ze mam tylko jeden. Przez ten problem nie moge sformatowac komputera poniewaz nie moge wejsc w biosa zeby bootowal mi naped na plyty. Licze na wasza pomoc.
Moja plyta glowna to : 
Z77A-GD55 - MSI

lukee8
komentarz
komentarz (edytowane)

Zresetuj cmos podlacz na chwile formatu tylko jeden monitor pod vga

Sprawdz tez czy podczas startu komputera bios nei jest pokazywany na zintegrowanej karcie graficznej od procesora.

Edytowane przez lukee8
chilloucik
komentarz
komentarz

Ja mam tylko jeden monitor... i mam go podlaczonego pod VGA.

lukee8
komentarz
komentarz

A masz karte graficzna zintergowana czy na PCI? 

chilloucik
komentarz
komentarz

na PCI uzywam

lukee8
komentarz
komentarz

Podlacz do zintegrowanej jesli masz i sprawdz czy na niej widac bios.

chilloucik
komentarz
komentarz

zintegrowana czyli ta co jest w procku? bo mam procka i5

Youki
komentarz
komentarz

Tak.

chilloucik
komentarz
komentarz

Zresetowanie biosa nic nie dalo, podlaczenie 2 monitora tez. Zostalo mi jeszcze do sprawdzenia podlaczenie monitora do integry

lukee8
komentarz
komentarz

Odrazu miales to zrobic.. nie wiem po co kombinujesz.

chilloucik
komentarz
komentarz

Aa jak wlaczyc zintegrowana karte graficzna?

Gość
komentarz
komentarz

Wyjmij kartę z PCI pokaże zintegrowaną, zadajesz dziecinne pytania.

chilloucik
komentarz
komentarz

Format zrobilem, BIOS bylo widac na zintegrowanej karcie. Otoz Mam nowy problem. Otoz zrobilem format komputera (calkowity) i teraz po wlozeniu karty graficznej w PCI mam caly czas czarny ekran monitora. Dziala mi jedynie karta graficzna zintegrowana od procesora tzn widac normalnie ekran. Co zrobic?

lukee8
komentarz
komentarz

Zainstalowac sterowniki od karty graficznej? Podlaczyles dodatkowe zasilanie do karty?

chilloucik
komentarz
komentarz

jak mam zainstalowac sterowniki od karty graficznej jezeli jak mam ja podlaczona to mam czarny ekran, a jak mam odlaczona i jestem na zintegrowanej to nie mozna zainstalowac bo blad wyskakuje ze nie znaleziono sprzetu. Tak podlaczylem dodatkowe zasilanie do karty

lukee8
komentarz
komentarz

Załoze sie ze cos zle ja włozyłes. Wyjmij i włoz ponownie.. ale.. nic na siłe.

chilloucik
komentarz
komentarz

Spróbuje i dam znać.a Robilem juz to 2 razy ale sprobowac znowu zawsze mozna xd

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.