x-kom hosting

Internet nie działa.

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Krzysiek6 ,
mazda101010
utworzono
utworzono

zaczne z góry xD
mam windows xp i windows 7 64bit
Niedawno zainstalowałem win 7 niestety po krótkim czasie zorientowałem się, że gry mi za bardzo nie chcą chodzić, więc postanowiłem powrócić do xp i teraz zaczyna się problem.
Kiedy zainstaluje już winka to nie chce mi działać internet, to za drugim razem znów zainstalowalem win7 pobralem stery do sieciowej i znow tamto i ciagle mi wyskakuje, że na viste są sterowniki ;/ nie mogę znaleźć na windows xp 
Karta Realtek RTL8169/8110 Family PCI Gigabit Ethernet NIC (NDIS 6.20)
Dobrze, ale internet także powinien chodzić bez sterów do karty, więc podłączyłem przez usb i jak chce się podłączyć to ciągle wyskakuje mi błąd 734: Protokół kontrolny połączeń PPP został zakończony.
Nigdy tak mi się nie zdarzało. Próbowałem także przed uruchomieniem zainstalować sp 3 i tak ch*ja :D 
Wiem, że to nie problem z internetem bo na win7 wszystko normalnie działa.
Prosiłbym o jakąś pomoc nie wiem może link do sterowników do karty sieciowej na xp bo żadne mi nie działają, cokolwiek :)

Krzysiek6
komentarz
komentarz

Witaj.

Nie zrozumiałem Twojego problemu, raz piszesz o karcie sieciowej, a raz o USB. Za pomocą jakiego intefejsu łączysz się z punktem dostępowym, korzystasz z routera, modemu?

mazda101010
komentarz
komentarz (edytowane)

Router :) 
W sumie jak przeczytałem po raz drugi to też nie widzę sensu xD 
Mam problem w tym, że jak mam windows xp to nie chcę mi działać internet, a jeśli mam win7 to chcę, a chciałbym mieć zainstalowany win xp bo mi bardziej odpowiada :)
.
.

.
najlepiej potrzebowałbym na tą karte sieciową sterowników na windows xp 
i chciałbym się dowiedzieć co to za błąd gdy próbuje podłączyć internet przez usb 
:błąd 734: Protokół kontrolny połączeń PPP został zakończony:

Edytowane przez mazda101010

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.