x-kom hosting

Router dla graczy.

Skipi
utworzono
utworzono

Interesuje mnie zakup dobrego routera, gdyż ze swoim dostarczonym od dostawcy miewam problemy gdy inni domownicy łączą się z nim.

Kiedyś widziałem na onecie promowali ASUS RT-AC87U koszt około 800zł, jednak nie wiem czy onet jest wiarygodnym źródłem i czy w takiej lub podobnej cenie nie będzie czegoś lepszego ?

Gram półprofesjonalnie, więc zależy mi na tym, żeby router dobrze rozdzielał sygnał, tak jak na przykładzie tego asusa gdzie za pomocą QoS można przydzielić odpowiedni limit na każde urządzenie.

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Napisz markę i model obecnego routera a sprawdzimy, jakie on ma możliwości.

 

Router może kosztować 100pln i będzie mieć QoS, priorytety i podział łącza.

Skipi
komentarz
komentarz

Cisco EPC3928S, ustawiany tylko wyłącznie przez vectre brak dostępu do niego.

politolog
komentarz
komentarz

Ile chcesz przeznaczyc pieniedzy na zakup routera ?

Skipi
komentarz
komentarz

Nie wiem dokładnie fajnie byłoby zobaczyć kilka propozycji z każdego przedziału cenowego, na razie rozmyślam nad tym asusem poczytałem opinie i prawie wszystkie są pozytywne (czytałem komentarze ze sklepów z potwierdzonym zakupem wiec tylko rozważałem opinie od ludzi co rzeczywiście kupili ten router)

politolog
komentarz
komentarz

na razie rozmyślam nad tym asusem poczytałem opinie i prawie wszystkie są pozytywne
Opinie pozytywne z reguły pochodzą od sprzedawców . 

Nie wiem dokładnie fajnie byłoby zobaczyć kilka propozycji z każdego przedziału cenowego
Musisz się określic , byc zdecydowany . 
Skipi
komentarz
komentarz

No to dajmy na to 800-900zł max.

Skipi
komentarz
komentarz

A nie będzie wtedy problemu bo to nadal jest ich modem oni mogą tylko wyłączyć w nim funkcję routera, ten modem się nadaje do czegokolwiek ?

politolog
komentarz
komentarz

Modem od operatora jest niezbedny , do niego podlaczysz i bedziesz konfigurowal ,,swoj ,, router .

MasterYoghourt
komentarz
komentarz (edytowane)

Ten router Cisco ma menu Application & Gaming, zobacz jakie masz tam możliwości, albo daj ss z tego menu.

Edytowane przez MasterYoghourt
Skipi
komentarz
komentarz

Nie mam dostepu do routera.

MasterYoghourt
komentarz
komentarz (edytowane)

A to czemu ?

Pewno własność twojego dostawcy. No to chyba faktycznie zastanów się nad kupnem.

Edytowane przez MasterYoghourt

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.