x-kom hosting

Upadek tabletu.

Delfina1991
utworzono
utworzono

W.ditam . Dziecko upuscilo tablet . Na polowie ekranu sa takie jakby paski ? Co to moze byc ?
?

lukee8
komentarz
komentarz

Matryca do wymiany

Delfina1991
komentarz
komentarz

A orientuje sie ktos jaki to koszt . I kolezanka ma cos podobnegobna ekranie tylko jej nie upadl matryca moze sie uszkodzic sama ?

bemol911
komentarz
komentarz

A orientuje sie ktos jaki to koszt .

 

Co to za tablet ?

 

Możesz dać zdjęcie uszkodzenia ? niekoniecznie jest to uszkodzona matryca 

lukee8
komentarz
komentarz

A co pracujesz w serwisie?
Daje 99% ze matryca. A jak nie to uszkodzenie plyty glownej i co zrobisz?
Tablety zawsze sa nieoplacalne w naprawie.. ludzie rzucaja sie za te padaki za 200zl z kauflandow itp a potem chca by dzialaly latami.

Sens naprawy jest tlyko wtedy jestli to jakis porzadny markowy tablet.

A tablet to bateria plyta glowna i matryca.. co ty tutaj chcesz naprawiac?

bemol911
komentarz
komentarz

Nie spinaj się tak, zacytowałem przypadkiem nie to co chciałem

  • 4 miesiące później...
charlalize
komentarz
komentarz

Hej, czy ktoś orientuje się co mogło sie uszkodzić gdy tablet spadł mi z około 40 cm, bedąc podłączony do głośnikow, po upadku dalej dawał muzyke, ale na ekranie pojawiły sie paski, reagował na dotyk ale takie abstrakcje tam były, a w jednym miejscu jakby pękniecie śiwecące się, ale pod gorilla glass (ktore jest w całości bo tablet spadł na plecki), tablet Dell Latitude 10 ST2. Dzięki za pomoc, i tak oddam go do serwisu ale zanim to zrobie chce byc przygotowana na najgorsze :(

lukee8
komentarz
komentarz

Pewnie do wymiany dotyk jak i matryca.

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

w przypadku paskow moze pomoc odpiecie i podpiecie na nowo matrycy (mowa w przypadku gdy sa tylko paski a nie jakies pekniecia)

Edytowane przez klopers33

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.