x-kom hosting

Przyjaciel forum :)

Mesajah
utworzono
utworzono

Chciałbym dostać rangę Przyjaciela forum jestem od roku 2007 na tym forum służę pomocą :)

Jeśli mi nie przyznacie to jak można dostać tą rangę żeby sobie zasłużyć ? :D

Morango
komentarz
komentarz

Wydaję mi się że rangi są przyznawane "automatycznie" tzn nie trzeba się o nie ubiegać, tym bardziej lepiej było by napisać do administratora czy tam moderatora niż tworzyć taki temat :E Jeżeli administracja czy moderatorzy zauważą twój wkład w forum sami między sobą (prawdopodobnie) zarzucą taki temat i dostaniesz daną rangę. Swoją drogą od 2007 roku jesteś, no no, szmat czasu (zarejestrowałeś się w wieku 12 lat :E) 

Mesajah
komentarz
komentarz

Właśnie myślałem żeby napisać do administratora/moderatora ale wybrałem że stworzę temat :P

Youki
komentarz
komentarz

Przyjaciel, a na ShoutBox'ie prawie w ogóle Ci nie widać 

  • Dobra wypowiedź 1
Mesajah
komentarz
komentarz (edytowane)

Hehe prawda :)

Nie mam zbyt dużo czasu na pogawędki.

Edytowane przez sou
Youki
komentarz
komentarz

Ale właśnie tak w sumie od tego jest przyjaciel. Kto kiedy założył konto nie ma większego znaczenia ;) 

  • Dobra wypowiedź 1
ktosik99
komentarz
komentarz

Ja to bym chciał rangę Doktor.

Youki
komentarz
komentarz

To sobie załóż własne forum i zrób taką range :D

 

To nie jest koncert życzeń :P 

  • Dobra wypowiedź 1
Morango
komentarz
komentarz

To nie jest 36195.jpg

szagus
komentarz
komentarz
Każdy nowo zarejestrowany użytkownik za naganne zachowanie (np. wprowadzanie w błąd, spam) może dostać ostrzeżenie od osoby moderującej. W pozostałych przypadkach nie ma z góry określonych warunków (przedziałów) jakie musi spełnić dany użytkownik żeby dostać rangę Użytkownik +, PrzyjacielEkspertHelpdeskModerator, ponieważ kandydatów na te stanowiska zgłaszają moderatorzy i administratorzy forum i między sobą rozważają daną kandydaturę z osobna. Nie ma sensu natomiast dopytywać się: czy dostanę rangę, czemu on a nie ja - to i tak nic nie da, a może tylko pogorszyć sytuację danego użytkownika.

 

http://www.forumpc.pl/tutorials/article/349-hierarchia-tytułów-i-rang-na-forumpc/

Mesajah
komentarz
komentarz

Aha rozumiem to można usunąć temat albo zamknąć.

Ownelek.
komentarz
komentarz

Takie pytanie delikatnie off-topowe, 

dlaczego zależy Ci na tym, żeby mieć rangę "Przyjaciel"?

 

Inny kolorek, czy jak? :)

 

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Moja rada, napisz kilka dobrych poradników i być może wtedy będzie Ci łatwiej przepchnąć sprawę.

  • 2 tygodnie później...
antos
komentarz
komentarz

Tak. A mówił Ci ktoś, że należenie do klubu przyjaciół forumpc.pl wiąże się z kwartalną opłatą członkowską?

Youki
komentarz
komentarz

Nie wspominając o wpisowym na sam początek dla każego w imię dobrej komunikacji  :E

  • Dobra wypowiedź 1
Gość
komentarz
komentarz

Tam się dodaje tylko dziewczyny/żony oraz chłopaków/partnerów moderatorów i administratorów forum

 

:E

  • Dobra wypowiedź 1
ktosik99
komentarz
komentarz

wiesz jak nie wiesz?  :E

  • Dobra wypowiedź 1
Morango
komentarz
komentarz

29lcp40.jpg

  • Dobra wypowiedź 1
  • 2 tygodnie później...
r102
komentarz
komentarz

może tam się trza wykazać:

 

tecza.jpg

ktosik99
komentarz
komentarz

Strzelam że postawić na nowo, nie spalić  :palikot:

r102
komentarz
komentarz

Chodzi mnie raczej o wykazywanie się nie umiejętnościami budowlanymi, tylko takimi bardziej fizjologicznymi...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.