x-kom hosting

Jak znaleźć osobę mając imię i nazwisko?

aff007
utworzono
utworzono

Witam, mam taki niecodzienny problem. Dawno temu, w latach 80-tych znałem pewnego człowieka jednak nasze drogi z czasem się rozbiegły i nie mam z nim kontaktu. Z chęcią odnowiłbym znajomość, ale znam tylko jego imię i nazwisko. Wiem, że był wówczas pilotem PLL LOT. Szukałem na nasza-klasa.pl bez efektów. Na skype znalazłem parę osób, skontaktowałem się, czekam na odpowiedź. Na GG nie ma... I nie wiem gdzie jeszcze mogę szukać. Liczę na Waszą pomoc :)

Pozdrawiam!

nitro07
komentarz
komentarz

Znaliście się w latach 80-tych więc podejrzewam, że może to być starsza osoba, ze statystyk wiem, że mały procent takich osób kozysta z portali społecznościowych. Łatwiej byłoby znaleźć numer tel tej osoby z infolinii TP jeśli znasz adres zamieszkanie ewentualnie z elektronicznych książek telefonicznych. W ostateczności możesz skorzystać z odpowiednich instytucji np Czerwony Krzyż....

Powodzenia

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.