x-kom hosting

TABLET do ~1000zł.

Mr Stone
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, poszukuję tabletu na którym będę mógł bez problemu obejrzeć film w najlepszej jakości, porozumieć się na SKYPE/TEAM SPEAK'u, przeglądać FACEBOOK'a, grać w różne gry typu FARM HEROES SAGA i uzywać go jako telefonu(miło gdyby tablet posiadał tę funkcję, lecz nie jest to wymagane).

 

P.S.

Wezmę również pod uwagę oferty przekraczające 1000zł (Tylko rozsądne :) ).

Zalezałoby mi na tym, aby tablet był szybki i nie zacinał się.

 

 

Chciałem równiez zapytać, czy tablety z funkcją umożliwiającą użwanie ich jako telefon są gorsze? Chodzi mi o to, czy tablet bez takiej funkcji spisuje się lepiej, ma lepsze podzespoły, czy cokolwiek mogłoby go przez używanie jako telefon spowalniać?

Edytowane przez Mr Stone

Youki
komentarz
komentarz

Jaka przekątna ekranu Cię interesuje, 7/8 cali ? 

Mr Stone
komentarz
komentarz (edytowane)

Wolałbym 8-mio calową wersję, lecz jak posiadasz coś fajnego w wersji nieco mniejszej, to również chciałbym zawiesić na tym oko. :zakuwa:

Edytowane przez Mr Stone
Mr Stone
komentarz
komentarz (edytowane)

Coś mi w nim nie pasuje... Myślisz, że z 2GB ramu sobie poradzi(Chodzi mi o to, że jak przeglądałem chyba tematy innych osób, to natknąłem się na informację, że 2GB ramu się nie kupuje, ale może coś źle przeczytałem)?

Chciałbym również prosić o wyjaśnienie na czym polega LTE i czemu SMS'ować można, a dzwonić już nie? :)

Edytowane przez Mr Stone
Youki
komentarz
komentarz

(Chodzi mi o to, że jak przeglądałem chyba tematy innych osób, to natknąłem się na informację, że 2GB ramu się nie kupuje, ale może coś źle przeczytałem)?

Dla Androida obecnie to optymalna wartość. Może czytałeś to o Windowsie ? 

 

czemu SMS'ować można, a dzwonić już nie?

Taki moduł dali, co poradzisz.

 

LTE to następca sieci 3G po prostu, inna częstotliwość, inny maksymalny transfer oraz szybkość. 

  • Dobra wypowiedź 1
Mr Stone
komentarz
komentarz

A co byś doradził ; Tablet, czy Telefon? Która z tych opcji jest lepsza pod względem tych wszystkich rzeczy, które opisałem w pierwszym poście? Powiedzmy, że jakbym miał do wyboru jedną z tych rzeczy, to mógłbym przeznaczyć do 2 tysięcy złotych,

Youki
komentarz
komentarz

Może po prostu phablet, czyli jakiś 6 calowy telefon ?

Mr Stone
komentarz
komentarz (edytowane)

Ciekawa propozycja, a co byś polecił do tej ceny? Chyba, że powinienem zadać to pytanie w innym dziale.

 

P,S.

Dodam, że zależałoby mi również na ładnych zdjęciach.

Edytowane przez Mr Stone
Youki
komentarz
komentarz

Dodam, że zależałoby mi również na ładnych zdjęciach.

Tutaj kiepsko, bardzo kiepsko, szczególnie w tej cenie.

 

Nic nie mówiłem, pomyliły mi się tematy.

 

Poniżej 1000 zł to tylko Meizu M1 Note z polskiej dystrybucji z 2 letnią gwarancją. Sprzęt działa stabilnie, sprawnie, dość dobrze i ciekawie zoptymalizowana nakładka, przyzwoity aparat.

  • Dobra wypowiedź 1
Mr Stone
komentarz
komentarz

A do 2 tysięcy ?

Youki
komentarz
komentarz

Huawei Ascend Mate 7 

  • Dobra wypowiedź 1
Jaro070
komentarz
komentarz

natknąłem się na informację, że 2GB ramu się nie kupuje

 

Nie kupuje się, ale w Samsungach, bo mają badziewną nakładkę.

  • Dobra wypowiedź 1
tluk
komentarz
komentarz

A do 2 tysięcy ?

Ale to w końcu ma być tablet do 1000 zł czy do 2000 zł? :P

Mr Stone
komentarz
komentarz

Ale to w końcu ma być tablet do 1000 zł czy do 2000 zł? :P

A no miał być do tysiąca, a że szukam różnych rozwiązań, to i wyszło by dwa urządzenia połączyć w jeden, lecz sam nie wiem co lepsze.. Dwa sprzęty do tysiąca, czy jeden porządniejszy. :help:

Youki
komentarz
komentarz

Osobiście wolałbym jeden, po środku, mniej noszenia it. 

Mr Stone
komentarz
komentarz

Mam podręczną torbę, więc z tym nie byłoby problemu. :) Sam nie wiem, dramat!! :-p

Youki
komentarz
komentarz

Musisz się sam określić, mogę Ci pomóc w wyborze, ale nie podjąć za Ciebie decyzje, bo to Ty będziesz to użytkować. :) 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.