x-kom hosting

Formatowanie laptopa hp....

Frasher
utworzono
utworzono

Nie wiem czy to dobry dział, próbuje jakoś sformatować, laptopa hp 2000, jak bym nie próbował to sie nie da, chce całkowicie sformatować dysk, a następnie wgrać windowsa 7 i sterowniki, próbowałem sformatować za pomocą live gparted, ale nie daje rady...Próbowałem tez odpalić mhdd ale sie nie da, oraz próbowałem standardowo przy instalacji nowego systemu ale też się nie da, jakieś pomysły, rady, jakiś skuteczny sposób na sformatowanie dysku?

r102
komentarz
komentarz

Pewnie zablokowane w BIOSie jakieś funkcje. 

 

Pobaw się ustawieniami w BIOSie, upewnisz się czy są zablokowane /hasło/...

HP tak mają  :E

Frasher
komentarz
komentarz

zrobiłem tam już wszystko co można, ręce opadają ;x

  • 4 miesiące później...
Jakubor
komentarz
komentarz

Proszę, poradnik jak sformatować dysk : https://www.youtube.com/watch?v=vuaiIMaEhm0

r102
komentarz
komentarz

Spróbuj jeszcze rozwiązanie ostatniej szansy - może jakiś miłośnik laptopów HP umieścił gdzieś /gdzieś ?/ w sieci obraz dysku z systemem do twojego laptopa -  i może uda się ten obraz wgrać na dysk. Przy okazji jest obawa że coś ciekawego do tego systemu dodał - tym bardziej że raczej szukałbym to na jakichś radzieckich/rosyjskich stronach wymiany plików  :(

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.