x-kom hosting

Laptop (max 2000zł - do pracy)

miles87
utworzono
utworzono

Witam,

wreszcie nadszedł ten moment że popsuł mi się stary lapek i potrzebuje waszej pomocy w jak najlepszym wyborze. Chce kupić laptopa głównie służy mi do oglądania filmów, szperania w necie, czy oglądania meczy (brak tv w domu). Chętnie pograłbym też czasami ale taki gry jak wiedźmin czy gta V to nie dla mnie. Może philars of coś tam typowy rpg z niewielkimi wymaganiami. Do pracy to potrzebuje maila i czasami wykonać prezentacje i tyle.

 

Mam w sumie 2000 zł ale jak uda się znaleźć co tańszego to pewnie cena będzie decydować.

Dzięki bardzo za propozycje.

 

Pozdrawiam

Krieger
komentarz
komentarz (edytowane)

Zobacz sobie Lenovo B50 z i7ulv + 4GB RAM. Wydajna konfiguracja do pracy biurowej, posiada matową matrycę, która nie odbija otoczenia

 

Jeśli chcesz pograć to Acer E5-571g z i5ulv + HD8750 z matową matrycą. Na tym pograsz już w nowsze tytuły.

Edytowane przez Krieger
  • Dobra wypowiedź 1
miles87
komentarz
komentarz

Dzięki wielkie Panie Kreiger, zaraz przeglądne. Mam jeszcze dodatkowe pytanie do lapka który się spalił kupiłem niedawno dysk 500 gb ( lapek to byl dell studio) i teraz się zastanawiam czy ten dysk będę mógł podpiąć do lapka czy dać sobie z tym spokój?

 

Pozdrawiam

Krieger
komentarz
komentarz

Jeśli jest sprawny to można kupić obudowę 2,5" i używać dysk jako zewnętrzny

  • Dobra wypowiedź 1
Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Zobacz sobie jeszcze Toshiba satellite c55 z i3M i GF740m. Masz tutaj dobre parametry + system win 8.1 w cenie wiec warto.

 

Taniej Lenovo g510 z i5 i HD4600. bardzo dobre rozmieszczenie portów, cicha praca układu chłodzenia, niskie temperatury, dobry dostęp do podzespołów, niezłe w tej klasie czasy pracy na akumulatorze.

Edytowane przez Gajwer
  • Dobra wypowiedź 1
OldBanshee
komentarz
komentarz

Moim zdaniem powinieneś postawi z tym budżetem na Acera, którego zaproponował Krieger. Solidna konfiguracja, plus wytrzymała bateria i wykonanie. Możesz w przyszłości rozbudować sobie także RAM (jest jeden slot wolny) :)

  • Dobra wypowiedź 1
miles87
komentarz
komentarz

Kurcza właśnie się poważnie zastanawiam bo w finale został Ten Acer oraz Toshiba proponowana przez Pana Gajwera. Toshibe widzę też chwalą bardzo.

OldBanshee
komentarz
komentarz (edytowane)

procesory i5u(Acer) i i3m(Toshiba) niby porównywalnie, ale i5 są już wyposażone w Turboboost, czyli taktowanie procesora zmienia się wraz z czynnościami wykonywanymi na komputerze, co zapewnia dłuższe działanie na baterii i ewentualną niższą temperaturę pracy.

porównanie kart graficznych w obu modelach: http://gpuboss.com/gpus/Radeon-HD-8750M-vs-GeForce-GT-740M

Edytowane przez OldBanshee
  • Dobra wypowiedź 1
avatarek
komentarz
komentarz

toshiba to kupa pod względem jakości wykonani

 

zerknij na Della 3542 z i5u broadwell + gf820m

w porównaniu do tośki, jest dobrze wykonany

ma najlepszy w tym segmencie serwis - usługa Domowa naprawa dell

wydajnościowo wystarczający do twoich potrzeb

  • Dobra wypowiedź 1
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.