x-kom hosting

laptop do grania gta 5 4000zl

KarolNoTak
utworzono
utworzono

Szukam dobrego laptopa do grania w gta 5 do 4000zl

Krieger
komentarz
komentarz (edytowane)

GTA5 lubi 4 rdzenie, 2 tej cenie masz Acera VN7-591G z i7 + GTX860. Najwydajniejsza konfiguracja za 4k, posiada bardzo dobrą matrycę oraz miejsce na dodatkowy dysk SSD

 

Z najlepszym stosunkiem cena/wydajność masz Lenovo Y50 z i7 + GTX860. Ta sama specyfikacja, posiada gorszą matryce i brak miejsce na SSD. Za  resztę możesz dokupić podstawkę chłodzącą - przyda sie

 

W dobrej cenie jest MSI GE60 z i7 + GTX860. Ta konfiguracja posiada wewnątrz 2 dyski - standardowy HDD oraz szybki SSD (w gta znaczna poprawa w ładowaniu oraz rozwiązanie na doczytywania, na które cierpi gta)

Edytowane przez Krieger
Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Asus n551jm z i7 i GTX860m. Matryca FULL HD IPS. Podswietlana klawiatura, aluminiowa obudowa, dobre audio.

 

Warto dorzucic do Acer vn7-792g z i7 i GTX860m. Matryca FULL HD IPS dobrej jakości. Podświetlana klawiatura, dobre wykonanie, lekki mobilny jak na 17 cali, miejsc ena dysk SSD m2. I co najważniejsze nie wystepuje w nim thorttling przgrzewania.

Edytowane przez Gajwer
KarolNoTak
komentarz
komentarz

Który z wymienionych lapków jest najlepszy pod gta ten Lenovo co ma 4gb grafika?

avatarek
komentarz
komentarz

zobacz sobie LEnovo y70 z i7 + gt860

bardzo dobry stosunek mozliwości do ceny

ma świetnej jakości matryce IPS w dodatku dotykową

MA głosniki JBL i podświetlaną klawiaturę

wydajny hardwarowo

KarolNoTak
komentarz
komentarz

jeszcze proszę o system operacyjny do lapka "link"

avatarek
komentarz
komentarz

sprzęt który ci podałem jest z systemem jak coś

 

windows 7

windows 8

KarolNoTak
komentarz
komentarz

Amatorek to to mówisz ze jak wezmę te Lenovo y70 to spokojnie pociągnie gta 5 czy wiedźmin 3?

avatarek
komentarz
komentarz

avatarek :E wrr

gta v bez problemu - gra dobrze zoptymalizowana jak sie okazuje :)

co do wiedzmina moge podac ci informacje takie jakie sam masz czyli domysły.....

Pójść pójdzie ale w jakich detalach  nie wiem. Nie mam pojecia jaka bedzie optymalizacja w poszczegolnych ustawieniach.

Jak gra wyjdzie bedzie wiadomo. Raczej na max detalach nie pograsz.

KarolNoTak
komentarz
komentarz (edytowane)

Avatarek sorki słownik, a co do gta 5 mówisz ze mogę się nawet pokusić o wysokie detale?

Ps: dlaczego on nie ma napędu optycznego to bez sensu?

Ten najtańszy może być?
http://www.x-kom.pl/p/236515-nagrywarka-zewnetrzna-dvd-lite-on-ebau108-slim-usb-czarny-box.html

Edytowane przez KarolNoTak
avatarek
komentarz
komentarz

nad napedem optycznym bym sie nie rozwodzil tylko jesli faktycznie ci potrzebny to kupil byle jaki jak najtanszy

moze byc jesli tanszego nei znalazles

a y70 nie ma napedu z racji tego ze jest kompaktowy

spojrz na jego grubość :)

KarolNoTak
komentarz
komentarz (edytowane)

Acha okej wszystko rozumiem, dzięki ziomuś jak coś to bd jeszcze pisał

Pytanie: ty a dlaczego te kompy msi są w podobnej cenie a większość nawet te droższe mają grafikę 2gb czy oni mają taką wydajną grafikę ze wystarczy tylko 2gb czy jak juz sam nwm jeżeli byś był na moim miejscu wziolbys tego Lenovo czy tego msi i który będzie sb lepiej radził z gta?

Edytowane przez KarolNoTak
avatarek
komentarz
komentarz

w większości gier starcza 2 gb spokojnie

gta v jest zasobożerna w tym aspekcie  nie pogardzi większą ilościąjak sie textury na v high wybiera a w zasadzie jest konieczna wieksza ilosc

KarolNoTak
komentarz
komentarz

rozumiem czyli jednak lepiej lenovo ?

avatarek
komentarz
komentarz

ehkm to ty wybierasz

KarolNoTak
komentarz
komentarz

No wiem a jak byś był na moim miejscu który byś wziął?

Gość
komentarz
komentarz

Ja bym wybrał Acer vn7-792g z i7 i GTX860m bo jako jedyny sie nie przegrzewa.

avatarek
komentarz
komentarz

i przepłacił 600 zł ;)

KarolNoTak
komentarz
komentarz

Więc kupuje tego lapka lenovo y70 mam nadzieje że to dobry wybór, czy moge zamówić go na x-kom > można ufać tej stronie ?

avatarek
komentarz
komentarz

tak. xkom to chyba najpopularniejszy shop z laptopami obecnie

 

zobacz sobie LEnovo y70 z i7 + gt860

bardzo dobry stosunek mozliwości do ceny

ma świetnej jakości matryce IPS w dodatku dotykową

MA głosniki JBL i podświetlaną klawiaturę

wydajny hardwarowo

KarolNoTak
komentarz
komentarz

Witam kupilem ostatnio polecony przez jednego z uzytkowników lapopa http://www.x-kom.pl/p/222580-notebook-laptop-17-3-lenovo-y70-70-i7-4710hq-8gb-1000-win8-1-gtx860m-fhd-touch.html?partnerid=100421822&sm12=MTA=&ts=1430126436&token=b047119800e7285e22be8e7ac14e719aniby wszystko ladnie piekni gta 5 mialo smigac jak bajka jak odpalilem gta 5 na domyslnych ustawieniach dalo se grac ale czesto byly spadki klatek dalem wszystko na najnizsze i nadal to samo co mam zrobic ? zeby smigac w gta

avatarek
komentarz
komentarz

zaintalowac nowe sterowniki ?

jakie masz spadki gbo niewiele wyasniles...

KarolNoTak
komentarz
komentarz

no sluchaj np, zrobilem ten test wydajnosci w gta  jest taka mozliwosc i lecą ci filmiki i np jest max 31 fps a tu nagle spadek nawet do 9 fps, albo jade sb przez miasto i scinka jest zaraz puszcza chwile normalnie i znowu


sam nwm czy to od procka czy od grafiki spadki

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.